Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó jéték házibulira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó jéték házibulira?

Figyelt kérdés

Szóval olyan jétákok kellenének, amiket egy házibuliban szinglik játszhatnak(mint pl. a felelsz vagy mersz). Nem vagyunk már taknyosak. Én 18 vagyok a lakótársam 23 és kb ilyen idős csajok-pasik lesznek ott.

Szóval tudtok valami jó játékot, ami kicsit összehozhatja az embereket?


2010. jún. 1. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Paráználkodj okosan
2010. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
vetkőzős póker.
2010. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hát szerintem a digi-dugi összehozza az embereket , de még hogy :P ennél jobb játék se kell :D

ha nem tetszik akkor ott van az üvegforgatós , akinél megáll kell vetkőzzön , legalábbis 1 dolgot le kell vessen róla amit a többiek akarnak. A határt tik szabjátok meg h ki meddig vetkőzzön :P

2010. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

részegen?

activity, az hatalmas tud lenni, bár sok pia után már nincs értelme.

2010. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
alkoholi, részegedj okosan, aztán twister. nálunk ezek viszik a pálmát :) az első kettő azért kell h röhögjünk egymások az utolsó meg azért h még többet röhögjünk :)
2010. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
gépzsíros anál
2010. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nyuszis játék

tartod a kezed mintha nyuszi lenne mondod hogy adok egy puszit a nyuszi <bárhová a nyuszin> majd odaadod az utánad következő embernek. Senki nem adhat oda ahová már más adott és mindenkinek meg kell jegyeznie hogy hova adta ő maga. Ha körbeért akkor mondod el a vicces részt: most az utánad következő embernek oda kell puszit adnod ahová a nyuszinak adtál. elég poénos tud lenni mikor a lány azt mondja hogy a nyuszinak a bolyhos farkára ad puszit.

2010. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hopp mármint úgy tartod a kezed mintha benne lenne egy nyuszi
2010. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
FOGÓÓÓCSKA POOWAAA
2010. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ez a nyuszis játék csak nekem homályos? ciki vagy nem én nem értem... :$
2010. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!