Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Házibulira lehet hivatalos...

Házibulira lehet hivatalos engedélyt kérni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom lehet, de nem vagyok benne biztos. Igazából nem is házibulit szeretnék, hanem egy sütkérezős összejövetelt haverokkal kint a kertben. Zene nélkül számomra elképzelhetetlen lenne és azt is tudom, hogy sok közelben lakónak ez piszkálná a csőrét.
2011. szept. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
este 10ig azt csinálsz amit akarsz, semmi engedély nem kell hozzá
2011. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Este 22h után viszont nyugodt szívvel rátok hívhatja bárki a rendőrséget, kínos helyzetbe keverednél a haverjaiddal együtt. Egyikőtöknek sincs hétvégi telke valami nyugodt kis helyen?
2011. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs , épp azért lenne jó tudni hogy ilyenkor lehet e valami engedélyt kérni, mert abban biztos vagyok hogy este 10 után is még tartani fog az össze jövetel ..:)
2011. szept. 1. 21:11
 4/7 anonim válasza:
El kell menni a jegyzőhöz engedélyt kérni és bevinni a rendőrsgégre előny ha valakinek a szülinapja lesz...stb ;)
2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem kell engedelyt kerni ha a sajat kertedben meghivod a barataidat es nem hallgattok hangos zenet.Nem tudom mi zavarna a szomszedokat ha nem hallgattok zenet.Jo hogy nem kell engedejt kerni ha atmessz a szomszedhoz :)
2011. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy lesz zene is , és lehet nem éppen halkan , a szomszédom, meg elég köcsög, nem vagyunk jó viszonyban :D
2011. szept. 7. 07:54
 7/7 Pozmann Gergely válasza:
Én nem nagyon szoktam engedélyt kérni.. ha bulit csinálok (ami sűrűn előfordul) akkor csak had szóljon... egyszer nem hívták ki a rendőröket, ami azért köszönhető a lakóknak is mert nem szólnak érte, ha a nyaralónkba megyünk akkor meg menekülnek! :D
2013. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!