Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi finomat főzzek a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi finomat főzzek a páromnak 1 éves évfordulónkra (péntek)?

Figyelt kérdés

Szeretnék tippeket, jó kis recepteket:) ami nem olyan "átlagos" hanem valami extra finomság :-)

ELőre is köszi:)


2010. jún. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Borban sült disznókaraj kaukázusi vegyeskörettel:D
2010. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neten kismillió különleges recept van. miért nem ott keresel vmit? ezt nem flegmázásnak szántam ne értsd félre csak ott vannak tuti receptek
2010. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tudom :-) de valami konkrétra gondoltam ami kedvenc,ami már ki lett probálva esetleg romantikus alkalmakkor:D érted??

am nem vagyok olyan hüyle h ne jusson ám eszembe...

2010. jún. 1. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
én egy melegszendvicsnek is örülnék ha azt készítene a párom... valami könnyű kaját készíts. mondjuk tejszínes csirke valamilyen különleges salátával. bár nem tudom h a csirke mennyire számít könnyű kajának
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami csokiöntet/szirup + a hasad? Vagy ezt már próbáltátok? Csak mert én az ilyeneket jobban szeretem, mint azokat, amikor csinál valamit amit meg kell enni. :D


20F

2010. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj valami indiait!! Az jót tesz a szexuális vágynak is ! :D
2010. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pina tortát, hogy a témánál maradjunk.
2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!