Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban keveset várok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban keveset várok az élettől, azért nincs semmim?

Figyelt kérdés

Az össz, amit fel tudok mutatni, hogy kb érettségi óta saját lábon állok, és önerőből csinálom az egyetemet.

Soha nem vágytam semmire, csak hogy legyen egy nyugodt otthonom, egy olyan munkám, amit nem utálok, illetve azt tanulhassam, amit szeretek.

Párkapcsolatok terén se támasztottam olyan elvárásokat, keressen egy vagyont, mert én majd nem fogok dolgozni, vigyen nyaralni...

Úgy vagyok vele, ha szeretnénk nyaralni (ami általában egy szomszéd országot jelent egy hétvégére, és nem a Bahamákat két hétre), akkor ősszel elkezdünk félretenni, és nyárig összejön annyi, hogy elutazzunk.


De sokszor megkapom másoktól, elrontottam, mivel így valószínűleg sosem lehet majd gyerekem, mert nem lesz rá pénz, mert az alapján választottam szakot, hogy mi érdekel, és nem az alapján, mi fizet jól, és párválasztásban se figyeltem, mennyit keres, és mennyire hajlandó anyagilag elkényeztetni.

Mert ha tudom magamról, hogy nem vagyok képes sokra, akkor jól kereső párt kellett volna keresni...


2017. dec. 3. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökéletes pozicióban vagy: elégedett vagy, mert nincs mit vesztened. A boldog ember elégedett. Aki meg elégedett az feltételek nélkül él. Mivel pedig anyagiasan gondolkodol és nem is vagy buta minden esélyed megvan, hogy jó életed legyen. HA lesz egy kicsi szerencséd 10-20 év múlva ott nyaralsz ahol akarsz és azt csinálsz amit szeretnél. Két dolgot kell érzelemből választani: szakmát (munkát) és szerelmet. A többit lehet teljesen érzelmesen, racionálisan. Ha így élsz, akkor nem lesz semmi problémád. Aki azt mnondja, hogy keveset akarsz, annak meg nyugodtan mondd meg, hogy ez a kívánságlista szaporodni fog a lehetőségek függvényében.
2017. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
érzelemMENTESEN, racionálisan... helyesen.
2017. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!