Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna a párodban, ha sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna a párodban, ha sok mindent számolna?

Figyelt kérdés
Tányérokat a házban, kilincseket a házban, pontosan tudja, hány ablak van a házban. Minden ilyet.
2017. dec. 3. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De néha leszerelnék egy-két kilincset, hogy kiröhöghessem.
2017. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy zavarna.

Mi a francért kell számolgatni? Nem hiszem el.

Miért kell számolnia? Instant szakítanék is vele.


Sőt, meg ne tudjam hogy egyáltalán olyan dolgon gondolkodik amit én nem engedtem meg neki...

2017. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Számolna??? Alapból tudom, miből mennyi van itthon, még az alsógatyáimat is, szövegkiemelőket is, könyveket is, de nem tartom számon, nem számolgatom újra minden áldott nap, nem vezetek róluk regisztert.
2017. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felőlem a hajszálaimat is megszámolhatja csak ne kelljen egész nap hallgatni, hogy mennyi van.
2017. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

- Drágám ma 145db tányér van a szekrényben 8db a mosogatógépben és egy a hűtőben 2-hiányzik...Hol van?


-Ó a Laciéknak vittünk sütit,anyáméknak meg kocsonyát emlékszel édes'!


-Huh de jó,mostmár nyugodt vagyok....főleg,hogy a kilincsek is a helyükön vannak .


-Deee a 12-ablak közül a konyhai mintha összement volna hm-hm...


-Óh szerelmem csak az ünnepi függöny miatt tűnhet úgy,pontosan 12-megfelelő méretű ablakunk van.


-Hú jóh...most már megnyugodtam....őöööm- eez a kg cukor itt látod valami nem stimmel vele talán pár szem hiányzik belőle....


-Drágám számold meg nyugodtan itt a konyhában meg a sárgaborsót és a babot is ....-áttjött a Béla és míg te számolgatsz addig mi is megszámoljuk a hálószobában hány db tollpihe van a kispárnákban....

2017. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó😂😂😂
2017. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor zavarna, ha napi szinten elmondaná. :D Egyébként meg vicces, de ne mondogassa mindig, mert hosszú távon idegesítő. Kereshetne a számolgatáson kívül egy másik hobbit is.
2017. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyan, dehogy vennék neki mákot, számolja azt
2017. dec. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!