Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró lenne ha a párotok számolna dolgokat?

Figyelt kérdés
mint, hogy hány csókotok volt eddig, pontosan hány napja vagytok együtt, meg ilyesmik
2016. aug. 28. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár hete egyszer már nem tetted fel ezt a kérdést? :)


Engem egy bizonyos fokig nem zavarna. Pl az, hogy hány napja vagyunk együtt, az tök cuki. Legalább tuti nem felejti el az évfordulókat. :))

A többi meg igazából attól függ, mennyire részletekbe menő. Ha minden puszit, szeretleket számolgatna, az elsőre lehet, hogy megijesztene (főleg, mivel nálunk ez napi több tucat), de ha neki ez jó, és nem lesz belőle valami beteges függőség, akkor tegye. :)

2016. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Hülyének nézném, nem lennénk együtt sokáig.
2016. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Elég lúzer dolognak tartom.
2016. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így pár nap híján 11 év házasság után kicsit "furának" találnám. Legalábbis a napok meg a csókok számát.

De van amit mi is számolunk. Pl. a szexeket mindig bejelölöm a naptárba, igaz nem statisztika miatt, hanem praktikus okokból.

2016. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen,mindenképp,de jót röhögnék. Hány éves vagy? :D
2016. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23
2016. aug. 28. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha aspergeres és elfogadtam,akkor nem zavarna.
2016. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy idő után már bizarr lenne... első két hétben cuki. Utána meg nekem fura lenne, hogy ahelyett, hogy ugyanolyan szenvedéllyel, mindenről megfeledkezve, csókolna, inkább számolgatja.
2016. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!