Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg ismerkedtem egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismerkedtem egy csajjal és nem tom hogy érdeklem-e?

Figyelt kérdés
Mert mikor megismertem akkor még 1-2 hétig beszéltünk msn-en de mostanában nincs fent, probáltam randira hívni de azt mondta hogy nem nagyon ér rá és meg kérdeztem tőle hogy neki mikor lenne jó azt válaszolta nyáron mikor vége lesz a sulinak szerintetek mit tegyek?
2010. jún. 1. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan vége a sulinak 2 hét, s ha fent lesz msnen hívd el sétálni.
2010. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom..nem akarlak elkeseríteni de az is lehet hogy meggondolta magát, csak nem akar megbántani...=/ (tapasztalat) és hány évesek vagytok egyébként, közel laktok egymáshoz?Csakhogy neki ez nem- e probéma..korkülönbség..stb vagy megijedt a talitól azért tolja el..ha fennt lesz msn-en írj neki,de ha nincs is fennt,akkor is..úgyis megkapja az üzeneted!Sok sikert! 20/F
2010. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 16 vok ő 14 lesz júliusban. nem mondom hogy mesze lakik de azt se hogy közel. De szerintem nem probléma a korkülönbség a számára mert mikor beszéltünk akkor ö kérdezte hogy gyereknapkor megyek e a fürdő és sajna nem tudott jönni mert mentek Debrecenbe a mamájához. úgy hogy nem tom mi lesz kéntelen leszek megvárni a suli végét.
2010. jún. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!