Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a másik otthonülős típus?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha sehova nem mennénk együtt,az nem működne.
2017. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ, mennyire ragaszkodik a rögeszméjéhez. Ha néha megerőlteti magát és eljön velem programokra, akkor nem zavar. Ha engedi, hogy mutassak neki olyat, amiért érdemes kimozdulni, akkor én is megtanulom élvezni az otthon punnyadást. Ha viszont tényleg soha sehová nem akar menni, az nálam kizáró tènyező.
2017. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha soha sehova sem akarna menni, az nálam kizáró tényező, mert szeretem ha a rutin hétköznapokból hétvégén van egy kis elszakadás, akár csak a környező Bakonyba kirándulás formájában vagy nagyszülő látogatás vonattal stb... 35N
2017. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom ilyen, de nem zavar, mert a kedvemért sokszor kimozdul a komfortzónájából és eljön velem ide-oda. Ha ezt nem tenné meg, akkor viszont nagyon zavarna.
2017. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Vegyetek lakókocsit
2017. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
90%
Nem az hogy zavarna hanem egyszerűen kizáró ok lenne
2017. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert én is inkább erre hajlok, ha mennénk is valahová, mi lennénk ott a kilógó figurák akik úgysem illenek oda. De ez jó érzés, feltéve ha egyforma a humorotok és picit sem veszitek komolyan az adott hely bohóckodását és csak magatoknak éltek, nem másoknak.
2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hosszú távon komoly problémákhoz vezetett...
2017. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a dolgai rendben vannak.
2017. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én életstílusommal nem igazán egyezik, nem működne a dolog ilyen emberrel. Persze, kell a kettesben, otthon töltött idő, de nem lehet minden nap ezt csinálni.
2017. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!