Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy pasi szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi szakítás után van, alapból érzékeny típus, akkor is miért rúg bele még másik nő is?

Figyelt kérdés
Volt, hogy rám írt egy nő, de kiderült nekem, hogy csak egó növelés céljából. Neki is az volt, de hamar túltette magát rajta. Írt, hogy tetszem neki, mi van velem stb. Aztán nem írt vissza. Én 2 nap után leírtam neki, hogy nem szeretem, ha játszik velem egy nő, ha akar valamit, akkor konkrétan írja le, mit is akar. Ha pedig csak önbizalmat akar építeni, hogy ő még mindig jó nő, akkor rossz helyen kopogtat. Teljesen meglepődött, hogy ezeket leírtam. Nem gondolta volna, hogy vannak még olyan férfiak, akik nem szívtelenek és nem csak a farkuk vezérli őket. Leírta, hogy csak kicsit szórakozni akart volna, hogy felvidítsam. Persze ezeket magától nem írta volna le, ha konkrétan rá nem világítok, hogy érzem erre megy ki a dolog. Eddig csak olyan gátlástalan, nagy dumás, minden nőt megfektetni akaró pasikkal találkozott, pedig volt már 23 évesen 6 barátja. Miért lepődnek meg, hogy vannak ég érzékeny férfiak is? Miért döbbennek le, hogy nem minden pasi szereti, ha húzzák az agyát és nem minden pasi ugrik, ha szól neki egy csinos nő? Vannak még kivételek kedves nők. Csak észre kellene őket venni.
2015. aug. 9. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Megint belefutottál egy csalódásba úgymond,meg lehet,hogy még fogsz is párszor.Viszont feladni nem szabad.Jelenleg én is lelki roncs vagyok,annyiszor belém rúgtak a férfiak,de tovább küzdök.Ez ilyen sajnos.
2015. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te figyu... nálam ott zárnál ki minden kommunikációt, ha az én fejemmel, helyettem akarsz gondolkodni, és teóriákat gyártanál, hogy ÉN mit akarok.

Ha tényleg ismerkedni akarsz, akkor KÉRDEZD MEG, hogy mit akar a másik, ne helyette akarj gondolkodni, mert ez egy nagyon gyerekes szint!

Nálam emiatt tuti repülnél rögtön.

2015. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!