Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok! Mióta vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Mióta vagytok szinglik, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én egyre nehezebben, nekem ez a 8. hónap. Nem hiányzik a törődés?
2017. dec. 4. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja, egyelőre nehezen, de tovább kell lépnem, visszafele nincs út (én szakítottam).
2017. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már két éve... Ki vagyok már éhezve, testi lelki értelemben egyaránt. Sajnos fel is szedtem pár kilót, így sokkal nehezebb ismerkedni.


23/L

2017. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na most majd kaptok egy csomó privit...
2017. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja. Nagyon nem jól. Hiányzik az ex. Nem volt szerelmes, így vissza vágyni felesleges. Csak magamat bántom.
2017. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lassan 2 éve és még az is leszek legalább 1 évig, mert akkor költözök külföldre és majd csak ott szeretnék párt találni. Addigis randizgatok, szexelgetek, de semmi komoly.

21L

2017. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha kúrnátok egy jót, írjatok lányok.
2017. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat hónapja és élvezem minden percét! :)

Na jó, néha azért nekem is hiányzik a törődés, a biztonságérzet, a kölcsönös intimitás. Valaki, aki mindennél jobban szeret és akit én mindennél jobban szeretek.

De összességében véve élvezem, rengeteg előnye, jó oldala van. 19 éves korom óta alig voltam még szingli.

27

2017. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 éve,már nagyon megvisel érzelmileg és szexuálisan is.

25/L

2017. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!