Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik egyedül töltik a karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedül töltik a karácsonyt, pár nélkül, mert szinglik (fiúk/lányok), hogy bírjátok, nem bánt nagyon, nem rossz érzés?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen viselem, és már előre rossz érzés fog el, és csak azt várom, hogy túlegyünk az egészen! A családom jelenléte nem pótolj azt, amit egy szerelem, egy párkapcsolat tud adni és egy közös karácsonyozás a szerelmünkkel!


Ti hogy vagytok ezzel, akik hasonló cipőben jártok velem?


ja, én 28 éves férfi vagyok, ti is írjatok nemet és kort ha válaszoltok!



2012. dec. 17. 10:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt megszakítani a szeretett féllel a kapcsolatot még "szebb"... Szar lesz idén, szar bizony! 20/F
2012. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem egy leányálom tényleg, de felkötni nem fogom magam :D

Családdal leszek. Úgy elviselhetőbb. Na meg tanulnom kell vizsgára, így lefoglalom magam és nem gondolkodok hülyeségeken. :)

25/F

2012. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Letöltök valami gamet és kitolom. Eszem majd a karácsonyi bejglit meg zserbót és közben itt is leszek majd, hogy mégiscsak beszélgessek már emberi lényekkel.
2012. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyedül fogom tölteni a szentestét és a karácsony estét egyaránt.. :) Ami a legrosszabb benne hogy nem lehetek a párommal pedig nagyon szeretnék... A családom 4tagjából (édesanyám,testvérem) épp most költözött el a másik "fele" édesapám pedig dolgozik majd... Se karácsonyfa, se bejgli se ajándék se család se karácsony.. semmi... Úgy hogy én lehet hogy egy üveg whiskeyvel várom majd a Jézuskát... 22F
2012. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Mivel kapcsolatban még nem voltam, ezért már hozzászoktam ehhez. Nyilván, ha jobban belegondolok, akkor bánt a dolog, de nehéz tenni ellene, mivel eléggé csendes típus vagyok és ezt nem igazán díjazzák a csajok.

22/F

2012. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Barátokkal pótold, amennyire lehet.

Én is tudom milyen érzés. De volt "szerencsém" megtapasztalni, hogy milyen amikor, Valentin napot megelőző este közli a csaj, hogy ennyi. Az még szarabb.


Hidd el, sok lány is egyedül tölti a karácsonyt. Ők meg egy fiúra vágynak, talán pont Rád! :))

2012. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Már 8 éve nem karácsonyoztam pasi nélkül, én már várom hogy végre újra egyedül karácsonyozhatok =D vacsorázni átmegyek a családhoz aztán estére jövök haza, ketten partyzunk a macskámmal xD lehet hogy beteg dolog, de engem most tényleg izgat hogy végre csak úgy lesz minden ahogy én akarom. 26/L
2012. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Most nem sajnáltatni akarom magam, mert ezt is túlélem mint mindent, és sosem sajnálom magamat!

Csak kíváncsi lettem volna hányan vannak még egyedül...


Ami pedig a kapcsolatot illeti, egy lány (ha nem bűn ronda) elmegy egy discoba és máris van pasija, ha első alkalommal nem is jön össze, 2. alkalommal biztosan. Egy férfinak ez már nem így megy, mert eléggé szétnyílt az a bizonyos elvárási olló a férfi és női oldalt nézve.

A lányok lettek sokkal válogatósabbak, és a férfiak közül a legtökéletesebb külsejűeket és egzisztenciájúakat keresik csak. Ez fordítva nem igaz, mert egy férfi szerintem ritkán nézi a hölgy anyagi helyzetét, és az sem probléma ha nem a legextrább bombázó, vagy mit tudom én, nem a legtrendibb divat szerint öltözik meg hordja a haját, és ki nem sz@rja le, hogy egy lányon márkás ruha van vagy sem, ha csinos benne? Fordítva ez nagyon nem igaz, és egyszerűen már 100 nőböl nem 50-nél vagy 20-nál van esélye az embernek, ha nem tökéletes és már már modellszerű külsőre, hanem max 2-3-nál akik lehet nem is tetszenek, mert extra csúnyák szegénykék, de senkit nem akarok bántani.

Olyan nőt sosem kerestem, vagy sosem próbáltam felszedni aki nem tetszik, vagy akivel nem tudom elképzelni magamat hosszú távon, társaságban, család előtt, az ágyban stb.

Csak azért, hogy ne legyek egyedül, sosem lesz barátnőm, eddig sem azért volt, és nem is lesz soha csak ezért.

Egyedül is elboldogulok az életben, és túlélek mindent, csak hát egy szerelem mindent könnyebbé és élvezetesebbé tesz az életben, az ünnepeket is.

2012. dec. 17. 12:43
 9/27 anonim ***** válasza:
nekem 4 év után most lesz az első kari kapcsolat nélkül.nagyon rossz,én is már azt várom hogy legyen 2013.Napközben elvagyok,de este nagyon rossz.A karácsonyt nem tudom hogyan fogom tlélni,de majd vmivel lefoglalom magam.Én reménytelen szerelemben vagyok,így csak reménykedhetek hogy jővőre együtt töltjük.19 L
2012. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Xard már le. Az egész élet egy szívás.

Én tök egyedül leszek. 300kmre lakom a családomtól, de nem megyek haza. 34F

2012. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!