Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg magasabb szinten van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg magasabb szinten van az akinek több kapcsolata volt, mint akinek egy sem?

Figyelt kérdés
Nem volt még szerencsém kölcsönös kapcsolatot találni, de ettől függetlenűl nem érzem azt, hogy nagy lemaradásban lennék.
2017. dec. 4. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak tapasztalat szintjén,ami nagyon hamar behozható. Azoknak akiknek több kapcsolata van paradox módon rendszerint nem érettek egy kapcsolathoz,ezért volt több rövidebb kapcsolata.

Azok akiknek kevés de komoly,hosszantartó kapcsolata volt,azok jobban értenek az emberi kapcsolatok kezeléséhez.

Azok akiknek még nem volt ilyen tapasztalata,nem jelenti,hogy mármivel is gyengébb társainál,pusztán nem találta meg még a hozzáillő partnert.

2017. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nooo

Nekem volt pár kapcsolatom, mégse érzem magasabb szinten egy lánynál akinek egy kapcsolata volt.

2017. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy valamilyen szinten igen. Egyrészt kellenek bizonyos "magasabb rendű" (máshogy nem tudom megfogalmazni) tulajdonságok ahhoz, hogy valaki komoly, értékes, hosszan tartó kapcsolatot tudjon fenntartani és erre alkalmas embert találni. Kell hozzá egy magasabb érzelmi intelligencia, jó hozzáállás, kis élettapasztalat stb. Meg nyilván egy sor olyan tulajdonság, ami más emberek számára is vonzó.

Viszont természetesen nem a kapcsolatok száma a mérvadó, hanem a milyenségük. Akinek volt már vagy 50 2-3 hónapos kapcsolata, az valószínűleg még alacsonyabb "szinten" van, mint akinek egy sem volt. De aki képes volt pár emberrel őszinte, komoly kapcsolatban élni sokáig, arra én azt mondanám, hogy magasabb szinten van bizonyos téren.

2017. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Nem.
2017. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen korosztály. 20as évek elején nem szempont, majd lesz neki is. Viszont egy 30as férfi, akinek nem volt még kapcsolata, az le van maradva (és bennem pl. meg is szólalna a "vészcsengő", hogy valami nem stimmel vele).
2017. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem biztos, lehet, hogy csak többet szúrt el.
2017. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!