Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó lekoptatós szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés

Néha-néha rám írnak pasik fb-n,de csak dugni akarnak.

Gondoltam ezt írom nekik:


" Van barátom,egy hét és szabadul a börtönből.Hidd el nem szeretné hogy írogass. Szia! "


Jó ötlet?



2017. dec. 4. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Már csak azért sem hazudnék be ilyet, h egy b...szista a pasim, mert az engem is minősítene.. :D

Másik dolog, h miért kell hazudni? :D Miért nem lehet megmondani, h "Figyeld, nem vagyok rád vevő és a közeljővőben ne írogass nekem! Köszi" és ennyi... Ez talán olyan nehéz? Több értelme van, mint bekamuzni, h a pasid egy börtöntöltelék

2017. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon jó duma. Csak magad minősíted ezzel. Remélem élőben is valami hülye lesz a párod.
2017. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Erre tuti azt válaszolnám, hogy "és szeretnéd, hogy egyből vissza is kerüljön oda?". :D


Letiltani egyszerűbb őket szerintem.

2017. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt valahol olvastam tegnap :D
2017. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér vagy.
2017. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vót má!
2017. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ez volt tegnap itt valahol. Azért szép tőled, hogy megpróbáltad.


Te is akkor vagy egyébként csaj, amikor én kínai kalmárhalász :)

2017. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Buta vagy!
2017. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Erre annyit írnék vissza, ha ilyen lennék (ha írkálnék nőknek, de nem vagyok ilyen), hogy:


"A barátod sem szeretné, hogy kikormolják odabent, mégis a szélrózsa minden irányából megvolt már neki." :D

2017. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Részemről egyértelmű,hogy nem ismerkedek a facén olyan pasikkal akik csak dugni akarnak.

Engem is bejelölnek, bár írni nemigazán tudnak, ugyanis a beállításokban ezt eleve nem teszem lehetővé.


Miért akarsz magyarázkodni ilyeneknek?

2017. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!