Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy randi végén a "majd kereslek" szöveg lekoptatós?

Figyelt kérdés
Nekem mindig mondják és szoktak is keresni. Vagy van, hogy már az első randin megbeszéljük a következő alkalmat, de ha nem, akkor “majd beszélünk”-kel köszön el a srác és tényleg keres is utána.

2017. nov. 8. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek nagy részében nem követi keresés.Sokan használják, mert egyszerűbb nekik ezt mondani, mint azt, hogy részükről ennyi volt.Ezért gondolják.

Neked eddig szerencséd volt, de lehet majd másképpen is, amikor nem is gondolnád...

2017. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából eddig tényleg nem volt olyan, aki ne keresett volna utána is. De olyan volt, hogy nekem nem tetszett a srác, rövidre zártam a randit és nemis kamuztam azt, hogy “majd beszélünk”, csak szimplán elköszöntem és legalább nemis éreztem magam parasztnak, hogy kamuzok. De gondolom sok pasiról ez nem mondható el..:D
2017. nov. 8. 06:12
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nőktől lekoptatós szöveg, férfiaktól nem.
2017. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Férfiaktól is az, ők is mondják.


Vannak azért jelek amiből lejön, hogy a majd beszélünk szöveg után ne számíts semmire. Én is kaptam meg párszor férfiaktól, néha drukkoltam is hogy tényleg ne keressen többet. Kérdező gyanítom kevés randin vagy túl, majd ha a sokadikon is ilyen a statisztikád, akkor szobrot emelünk. Addig meg mázlid van.

2017. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy mondanám, hogy maga a szöveg lekoptatós, hanem úgy, hogy ha pasi le akar koptatni, ezt a szöveget fogja használni.
2017. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Pedig őszintén szólva én is mondtam már párszor úgy, hogy tudtam, hogy nem lesz folytatása a dolgoknak 😀

Szerintem sok ilyen tapasztalat miatt jött az általánosítás.

2017. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom hogy....mikor hivhatlak??!!::))

Erre ő bármikor....::::::::))))))) ez jó olyan jó::))

2017. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!