Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három nap az új német barátnőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három nap az új német barátnőnél - mit hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Interneten elkezdtem beszélgetni 1 éve egy aranyos német lánnyal. Minden nap írunk egymásnak, nagyon sokat beszélünk. Úgy érzem, hogy nagyon megkedveltem őt és ő is engem. És ezt ő ki is mondta, hogy szeret engem, stb.

A téli szünetben 3 napot fogok náluk tölteni, már nagyon várom. Szüleimnek is mondtam itthon, kicsit furcsának tartják, de részükről rendben. A lány szülei azerint teljesen rendben van a dolog és örülnek, hogy megyek. 27-én megyek, egy kis ajándékkal készültem a lánynak, szerintetek ez így jó? Vigyek a családjának is valamit?

Ha először meglátjuk egymást ölelés/puszi/hogy köszöntsen?

Szerintetek meddig jutunk el ez alatt a 3 nap alatt, puszi, csók, ölelkezés, ...?

Én mindjárt az osztrák határ mellett lakok, kintre járok fősulira is. Autóm van

Ti mit szóltok mindehhez? Van esély, hogy a későbbiekben rendszeresen találkozzunk és akár komoly kapcsolat is legyen közöttünk?

A lány mindjárt 18 éves, én 20 vagyok.


UI.: Miket vigyek magammal erre a 3 napra? Tudnátok segíteni? Nem akarok semmi fontosat itthon felejteni.

Megköszönném ha lenne valaki olyan rendes és itt válaszban vagy privát üzenetben segítene nekem. Előre is köszönöm! :)



2017. dec. 4. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ugy mintha nem Német lenne 😂😂
2017. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha náluk fogsz lakni , enni inni , akkor üres kézzel nem mehetsz , fõleg ha hosszútávra tervezel , es nem 3 napra .

Kell vigyél ajándékot biza mert nem hazamész.

A " kis ajándék " nem lesz elég , mert te ott fogsz komolyan fogyasztani.

Ha kis valamivel állitasz be csalódni fognak benned .

A baratnõzés sajnos pénzbe kerul

2017. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Óvszert vigyél.

Tiszta ruhát alsó gatyát.

Tisztálkodási szereket. Bár furán fognak nézni ha mindennap fürdesz.

Gyógyszert: fájdalom láz csillapítót. Ha betegséged van vagy allergiád akkor azokat a gyógyszereket is

Canesten krém..

Idegen család némerek ritkán fürdenek a végén elkapsz valami bőr gombát a zuhanyzójukban.

2017. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Képzeld el , ha hozzád állitana be valaki kapcsolatosdit játszani 3 napra egy kis faragott sótartóval hát milyen romantikus ugye ?

Nem tudom egyesek hogyan gondokodnak?

2017. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ooh tök szuperül hangzik, szerintem biztosan jó lesz. En vinnek a családjának is valamit, es az valami tipik magyar lenne, pálinka, meg mondjuk valami matyó mintás kis tárgy, esetleg csoki. :)

Szerintem első nekifutásra egy ölelés bőven jó, hiszen attól, hogy régóta beszeltek, meg nem ismeritek személyesen a másikat, igy érdemes nulláról kezdeni. Az, hogy meddig juttok az kérdéses, elég fiatal a lány, simán lehet, hogy kevés/semennyi tapasztalata nincs. Szerintem ne legyél nyomulos, majd látod, hogy milyen jeleket küld feléd, mi az ami még belefér. Messze lakik a lány nagyon amúgy? Mert a távkapcsolat nem olyan könnyű, én is abban vagyok lassan másfél éve. Bar ismertem olyat akinek két évig működött egy Budapest-Berlin távolságú kapcsolata. Szerintem nagyon jól hangzik, tapasztalásnak mindenképp, majd látod milyen irányt vesznek a dolgok. Ha szimpatikusak lesztek egymásnak akkor meg adott, hogy fogtok találkozni máskor is. :)

Vigyél magaddal pénzt, ruhát, olyan dolgokat amit amúgy is vinnél egy hosszabb vendégségbe. Iratok, tusfurdo, esetleg köntös stbstb. :D

Mindenképp írd meg majd, hogy milyen volt, sok sikert!

2017. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Ugyanugy kell megdugni mintha magyar lenne. Mit vigyél??? Hát gumit!!! 10 es csomagot
2017. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Na ja, Keine Unterschied, sei lieb, aber nimm umbedingt Geld mit dir, Die Deutschen sind auch nicht anders so keine Panik
2017. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%

lehet én vagyok maradi, de én tuti nem lennék meg náluk 3 napig úgy, hogy előtte még soha nem találkoztam a család többi tagjával. Pláne ünnepek alatt. Azért ezt gondold át, lehet jobb lenne egy motelban meghúznod magad az éjszakákra.


Napközben hogy ott vagy - pontosabban hogy a csajjal vagy - az természetesen oké. Úgyis el fog cipelni téged mindenhova, szoval nem leszel a család terhére.


Apukának és anyukának mindenképp valami egyedi és ötletes dolgot vinnék, és nem spórolnék rajta. Apukának a minőségi pálinka jó ötlet. Anyukának passz. A csaj pedig úgyis elsősorban neked fog örülni, szóval az kisebb fejtörés.


Tiszta ruhák, kozmetikumok meg pénz. én kb ezt vinném személyes használatra.


Sok sikert, ja és ha nem tolsz bele a csajba egyből egy 10-es csomag gumit, az sem gáz, ne arra készülj, hogy 3 napig megállás nélkül tömni fogod.

2017. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tokaji aszú , minőségi barackpálinka, pick szalámi ... a családnak! A lánynak ha szereti akkor magyar kézműves csoki.
2017. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Eddig:

A lánynak vettem a hobbijához kapcsolódó dolgokat.

A családnak pedig kis magyar csokit, mindenkinek egyet, illetve pár csomag zselés szaloncukrot, mivel kint nem ismerik ezt.

2017. dec. 17. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!