Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján dönti el a Badoo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján dönti el a Badoo, hogy mennyit kreditet kell fizetni a csevegés elkezdéséhez?

Figyelt kérdés

Akikre ingyen rá lehet írni azok többségében nem a legjobb lányok.


Nem tudom, hogy milyen algoritmussal számolja ki és azt sem, hogy miért kell ilyen alapvető funkciókat fizetőssé tenni.



2017. dec. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A jó dolgok nem ingyen vannak :)
2017. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Többségében nem, de nekem több a büszkesém annál,hogy ilyenekre költsek 😄

Nekem a való életben is van annyi önbizalmam, hogy leszólítsak egy vadidegen lányt és beszéljek vele.

De néha az interneten is lehet találkozni jó barátokkal esetleg potenciális barátnővel

2017. dec. 4. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van :) Egyébként nem tudom hogy működik a Badoo, de alapvetően a pénzszerzésre megy, mint a legtöbb vállalkozás..
2017. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem nyílt forráskódú a szoftver, így csak találgatni lehet. Ha nem tudod, hogy miért, akkor belőled soha nem lesz sikeres üzletember. A vállalatok célja a profitmaximalizáció. Nem az, hogy Jóska Pista tudjon Írni Mariskának... Persze különböző üzleti tervek vannak, tény.
2017. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én is tanultam közgazdaságtant, de ez a része az alkalmazásnak inkább csökkenti a népszerűségét és így is van ott még rengeteg funkció amiért már szívesebben fizetnék.
2017. dec. 5. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!