Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan amikor a párotok szülinapi ajándéka nem tetszett, ha igen hogyan viselkedtetek, hogyan fogadtátok és mi volt az amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Én kaptam egy nyakláncot,de nem tetszik,nem az én stílusom. Nem mertem megmondani neki,hogy nem tetszik egyáltalán. Sajnos nem is tudom mihez felvenni. Olyan kínos.

2017. dec. 5. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalként az első fiúmtól kapott ajándékok java nem tetszett, de évek után se ismertük olyan jól egymást, h tudja-mit szeretek. Nem mondtam meg, de akkor még kb gyerek voltam.

Mostani párom két hét alatt jobban kiismert, és tőle csak olyat kaptam, ami tetszik. Illetve, sokszor amikor tudja h ruhának örülnék, akkor elvisz vásárolgatni.

De már lehet megmondanám, az üzletben pedig kicserélnénk. De pontosan megyünk ezért ilyen dolgokat ketten venni.

2017. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer, eléggé le voltam sújtva, mert kb ez az egy alkalom az évben, amikor rám is költünk kicsit többet. Végül visszavitte. De mi házasok vagyunk teljesen közös kasszán, így kicsit más a helyzet.
2017. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva még soha nem kaptam olyat amit igazán szerettem volna, úgyhogy minden ünnep előtt izgulok kicsit, hogy vajon betartja-e a családom az ígéretet miszerint nem vásárolnak semmit a tudtom nélkül.


Rettenetes érzés, nem is tudok maradéktalanul illedelmesen viselkedni és persze, hogy mindenki megbántódik.


Ugyanakkor én sem lepek már meg senkit, mert okultam saját példámból, inkább segítek kiválasztani az ajándékot és persze kifizetem vagy adok bele ha nagyobb összegű dolog.

2017. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már egy rakás dolgot kaptam, aminek igazán nem örültem. Mindig megköszönöm, ha blokkal adják, kicserélem, ha nem akkor elrakom a szekrénybe és többet nem veszem elő. :D


Általában ajándékozások előtt elég látványosan célzok valamire, hogy annak örülnék, akkor nincs baj. Meglepetés nincs benne, de legalább nem csalódok.

2017. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Exemtök kptam 99 százalékban olyat, ami nem tetszett

- Alapitvány-sorozat, pedig tudja, hpgy utálom

- Robotika könyvek, detto

- tablet, mert nem volt jobb ötlete (vn laptopom, okostelo és ekönyv olvaso, igy felesleges kütyü)

- aranykarkötö, holott utálom a sárga aranyat

Megmondtam mindig, hogy nem tetszik, neü izgatott hogy megsértödik.


Én mindig figyeltem rá, mit kapjon, és a jelenlegi kedvesem is ismer, és olyat ad, aminek örülök.

2017. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!