Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mikor szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor szoktatok bocsánatot kérni ha egy nővel bunkón viselkedtetek?

Figyelt kérdés
Ha érdekel titeket a nő,esetleg tetszik vagy netán szerelmes lettetek belé? Vagy akkor is bocsánatot kértek ha nem jelent nektek semmit?
2016. márc. 13. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mindig bocsánatot kérek ha úgy érzem igazságtalanul bántottam meg a másik embert.
2016. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én bocsánatot kérek bárkitől, akit megbántottam. Azonban nem egy ember van, aki senkitől sem kérne bocsánatot soha az életben, mert olyan makacsok. Na ők lehet csak azoktól kérnének, akik tetszenek nekik... De az inkább érdek bocsánat. :D
2016. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
86%
Akkor, ha bunkó vagyok, szerintem hozzátartozik az alapvető intelligenciához, akár tetszik akár nem
2016. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
nem lesz egy népszerű válasz már látom de soha. bocsánatot akkor kérsz ha bánsz valamit.
2016. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jocika147 ***** válasza:
Ra vagy félévre. :D amúgy ha atgondoltam es úgy tűnik hogy en vagyok a hibás akkor majdnem mindig bocsanatot kérek. Attol függ. . Van hogy akkor is ha pl valami butaságon veszünk össze akor inkább felreteszem a haragot es Elnézést kerek mertnfontosabbnak tartom a kapcsolatot . Vagy ha mindketten hibasakb vagyunk .. de ezek ritkán fordulnak elő.
2016. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést több nő olvassa, mint férfi? vagy a 4-es miért lett lepontozva.


Nem tudom feltűnt-e a nőknek, de én férfiként minél kevesebbszer kérek bocsánatot bunkózásért, valahogy annál több pinát kapok meg az életben. Ezt majd elmondhatnátok miért van így, kedves nők. :D

2016. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!