Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
..barátokat kell szerezni,nem igazi társat szerelmet,mert pasit\nőt bármikor lehet találni..
2017. dec. 6. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Baromság... Nekem van egy rakás barátom, akik csak úgy a barátaim lettek, mert jól jöttünk ki és kész, nem kellett így direktbe keresnem, vagy szereznem őket.


Míg nőt már hosszú évek próbálkozása óta nem találok, mármint olyat, akivel szívesen össze is jönnék, akit tényleg szeretnék.


Annyiból igazat adok, hogy egy random nőt bármikor lehet találni (de az ilyenekkel max barátság extrákkal alakult eddig ki nekem), de olyat találni, akivel együtt is akarok élni..szinte lehetetlen...

2017. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez csak egy önnyugtató szöveg amivel kanalazod magad, szőnyeg alá söpörve azt a tényt hogy igazából széles ívben tojnak rád a nők, hazudoznak átvernek kihasználnak.


Nyugi nem vagy egyedül de ettől ez még nem jó.

2017. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobb híján. De a barátoknak is van magánélete, nem tudom de nekem ég a pofám ide barátok oda barátok hogy ennyire nyomorult vagyok hogy nem tudok felmutatni egy kapcsolatot egy embert aki szeret és elfogad engem akit én is szerethetek.


És ezeknek a barátoknak meg is van a véleméynük hülyének néznek vagy ketyósnak esetleg sajnálnak.


Köszönöm inkább ne legyenek barátaim sem..

2017. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez azért van mert pasi vagy,ha nő lennél minden ujjadra 10 pasi jutna..
2017. dec. 6. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

"Ez azért van mert pasi vagy,ha nő lennél minden ujjadra 10 pasi jutna.."


Jááááj... megint egy lúzer, aki azt hiszi, hogy a nőknek könnyebb!


Kiccsávó!

Azt tudod-é, hogy nagyjából ugyanannyi nő van, mint férfi?

Tehát PONTOSAN ugyanannyi nő nem talál párt (nem dugópajtit, vagy szeretőt, hanem PÁRT, bszod!), mint férfi.

2017. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem igaz! Elég szép számmal vannak olyan férfiak, akik egyszerre 4-5 nőt vagy akár többet dugnak, úgy hogy a többi arról mit sem sejt. Illetve egy rakás 40 körüli férfi jön össze 20-on éves nőkkel, így egy csomó 20-on éves férfi és 40 körüli nő marad szingli, akik egymással nem igazán jönnek össze. Nem mondom, hogy a nőknek könnyebb, más szempontból nehezebb nekik, és más korosztályban.
2017. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális esetben a "PASID/NŐD" a barátod is. Ideális esetben a legjobb.
2017. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, engem eddig az összes barátom cserben hagyott, ahogy lett párja.


Nem barátkozok, maximum haverkodás, és ennyi.

A kedvesem ellenben a legjobb barátom is.

2017. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!