Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
Aki jobban szereti a kutyákat mint az embereket,természetesen minden hova azt posztolja ki hogy utálja az embereket és hogy a kutyák jobban tudnak szeretni az embereknél,de természetesen párkapcsolatra vágyik.
2017. dec. 4. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan azért gondolkodik így,mert már sokat csalódott az emberekben! Saját tapasztalat én is vagyok úgy,hogy jobban szeretem a kutyáimat mint egyes embereket!
2017. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen lány ismerősöm de ő maga rugdossa ki a hapsikat maga mellől. Külső szemlélőként úgy tűnik senki nem felel meg neki. Kiismerhetlennek tűnik nem mernék vele kezdeni.
2017. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Egy tipikus kis éretlen, "attention whore" tini szokás, ami felnőtt embertől igen szánalmas.
2017. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Valójában nem utálják az ilyenek az embereket, csak nagy a szájuk...Én is eléggé emberkerülő vagyok, és rengeteget csalódtam, sok aljas emberrel találkoztam, mégsem írnék ki ilyeneket, ez csak póz.
2017. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Szánalmas, gyerekes pózer. Sose értettem miért jó egyeseknek ilyen posztolgatásokkal lejáratniuk magukat, de lehet csak túl öreg vagyok ehhez :D
2017. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy buta. A kutyák nem tudnak szeretni, ők ösztönlények. Másrészről pedig marha keveset tudhat az emberekről és az emberi kapcsolatokról. Egy állat soha nem lesz képes megadni azt, amit egy ember, nem fog tanulni, nem lesznek tapasztalatai, és érzelmileg megmarad egy hisztis gyerek szintjén. Ahol felteszem most is van. Én inkább távol tartanám magam tőle.
2017. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

xd Az irónikus ebbe, hogy emberutálatot posztol embereknek, hogy megértsék. Másrészről ezzel csak burkolózik, gondolom olyan szeretetre vágyik az emberektől, amit a kutyáktól kap, hogy szinte semmi kötelezettség, de tömérdek kényeztetés.


Egyáltalán nem tudok azonosulni ezzel a világlátással, pedig én is szeretem a kutyákat.

2017. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon megszívatta egy vagy több férfi, úgymond kompenzálni próbál, túltolja a témát. Minden szélsőséges viselkedés mögött általában a szeretet nélküliség érzése, a szeretet iránti hiány bújik meg. Nem baj, ha valaki szereti a kutyákat, én is imádom, de nem denonstrálom mindenhol egyfolytában.
2017. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszabb ***** válasza:
Jómagam is többre tartom a saját kutyámat, mint az emberek többségét. Ettől eltekintve biztos nem jönnék össze kutyaimádó nővel, hamar egymás idegeire mennénk a másik iránt érzett előítéleteinkkel.
2017. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ilyen idézeteket posztol:


"A kutyám jön, hogy kitöltse a hűtlen barátok által hagyott űrt a szívemben. Nincs benne irigység, rosszakarat vagy gyűlölet. Nem árulja el a titkaimat, nem lesz féltékeny a sikereimre és nem leli örömét a bánatomban."

2017. dec. 4. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!