Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 21éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tangatépő kérdése:

Szerintetek gáz ha egy 21éves srác összejön egy 31 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
31 éves LÁNY?! Az már bőven nő. Egyébként nem gáz. Csak egy ennyi idős nő valószínűleg már gyereket akar, amíg a srác nagy eséllyel nem.
2017. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az előző tökéletesen leírta. Sokáig aligha fog működni
2017. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

35 nő vagyok, és eszembe se jutna összejönni egy 21 évessel, de még egy 28 évessel sem.

Megsúgom a 20as korosztálynál ebben az esetben egyetlen hajtóerő van, egy szóval kifejezve: MILF.

A többit nem nehéz kitalálni.

2017. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Kevés olyan "lányt" találsz aki összejönne veled, mivel a csajok az idősebb pasikra buknak általában. Attól függetlenül nekem is volt egy 32 éves barátnőm, amikor én csak 23 voltam, de ez ritka.
2017. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Dajcs Anita 43 éves, Kinizsi Ottó 35.

Ottó 22 éves volt, amikor házasodott, a felesége meg 30.

Ma is együtt vannak.

2017. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne.
2017. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

30 voltam, a férjem pedig 24, amikor összejöttünk. Ennek 15 éve, és a mai napig tökéletesen mūködik.

Hogy gáz volt-e? Senki sem éreztette velünk, később meg már bizonyítottunk.

2017. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a két felen múlik, hogy őket zavarja vagy sem.

Engem nőként zavarna, ha fiatalabb lenne a párom.

Számomra fontos a házasság és a gyerekvállalás is egy bizonyos kor felett.

Pl 31 évesen eléggé aktuálisnak érezném.

Míg egy 21 éves férfitől szerintem ez még kicsit távol állna.

Nem akarok általánosítani, de ahogy ismerem a környezetemben lévő embereket, szerintem ez nagy eséllyel nem működne.

Egy konkrét példa is volt a környezetemben. Már jó ideje együtt voltak, a nő szerette volna az eljegyzést legalább már,de gyerekre is nagyon vágyott már.

A pasi ugye nála jóval fiatalabb volt és hát így esze ágában nem volt még ez a téma, inkább bulizgatott, haverokkal szeretett volna lenni, nem otthon cserélni a gyerek pelusát.

2017. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 30 voltam, párom 27, mikor összejöttünk. Nekem max ennyi fért bele. A te korkülönbséged nem.
2017. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen kapcsolatom volt, nem működött, pedig a srác komolynak tűnt. most már csak max 4-5-el fiatalabb pasival kezdek, aki azonos életszakaszban van velem. de amúgy a kérdésre válaszolva, nem gáz, mindenki a saját életével foglalkozzon, ha boldogok akkor tőlem akár lehet még több a korkülönbség. 34 N
2017. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!