Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Nőknek nem számit a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nőknek nem számit a pénz csak az hogy rendes legyen a pasi?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Pont fordítva :DDD
2017. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az számít, hogy mindkettő legyen😀
2017. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Vannak ilyen nők, és vannak olyan nők. Nem az határozza meg valaki teljes személyiségét, hogy fiú vagy lány.
2017. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Nekem fontosabb hogy rendes legyen, de pl párommal sokan beszélgettünk erről, és azt mondta, ha ő lány lenne, vagy lenne egy lánya, csak és kizárólag pénzes helyes fiúkra menne/adná, mert egy csóró nem véletlen csóró (általánosságban).

És igaza van(általánosságban) ...

2017. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Vannak mindenféle igényű nők. Nekem pl egyáltalán nem számít a pénz, inkább rendes legyen. De mivel látni ultra bunkó tajparaszt 40 milliós bmw-ben ülő mellett is nőt, ezért pl neki gondolom másak az igényei.
2017. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

Nekem egy dolog számít: hogy meztelenül, pórázon tartva végigfuttathassam a belvároson, ahol térden állva kuncsorog tőlem 1-2 jutalom kiflidarabot, melyet meg is kap, amennyiben jól viselkedik.


Pénz nem számít.

2017. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
4-es válaszoló tetrarohadalom, remélem a pasid férfimeddőségben szenved.
2017. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
#5 ez a tipikus proli felfogás, “egy gazdag pasi csak bunkó lehet”. Ezt olyanok mondják, akik amúgy gazdag enber közelébe max akkor kerülnek, mikor a főnök kiosztja nekik az utasításokat. Nyugodj meg, gazdag emberek között is sok a rendes, értelmes, sőt inkább ilyenek vannak.
2017. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Mindenkinek más és más... Látni beképzelt bunkó gazdag pasi mellett is nőket, meg látni jóravaló, rendes, de nem pénzes emberek mellett is nőket. Egyéni preferencia kérdése.

Nekem pl mindkettő fontos, a rendes kell, hogy működjön egyáltalán a kapcsolat, érdekelni kezdjen mint pasi.. Pénz terén milliókat nem várok, meg nem is szeretem, ha más költ rám, de tudja eltartani magát, illetve a családot, ha esetleg szülök egy (később több) gyereket.

2017. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

#8

Újraolvastam párszor az #5 hozzászólását, de sehol nem találom, hogy hol írta, hogy minden gazdag bunkó... kisegítenél, és tudnád idézni?

Ja nem, mert nem ezt írta. :)

NEM bunkó minden gazdag, ettől függetlenül VANNAK bunkó gazdagok, és előfordul, hogy nekik van párjuk. Ennyiről volt szó.

2017. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!