Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kuldtem egy smileyt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kuldtem egy smileyt az tolakodas?

Figyelt kérdés

Megismertem a munkam altal egy pasit aki nagyon kedves es többen összeboronaltak minket .

Szoktunk ritkan hivatalos dolgokról smsezni .

Feloraja kuldtem neki smsben egy smileyt , gondoltam lassuk ha fogok tudni privatban is beszelni vele .

Meg eddig nem valaszolt , most mar banom h kuldtem .

Tolakodasnak szamit ? Vagy hulyeseg volt ? Ti hogy latjatok ?



#kapcsoltfelvétel #elmaradó válasz
2017. dec. 7. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Édes jó istenem! Hova tud még süllyedni az emberi h..lyeség??


Hány éves vagy kislány? Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória!


Agyilag biztos nem vagy felnőtt!

2017. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az sms-t kb órákkal később szoktam csak észrevenni, mert nem szól és nem is rezeg a telefonom, ha sms jött.
2017. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Hány évesen tudsz ennyire gyerekes lenni?
2017. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert ti mit kuldtetek volna?
2017. dec. 7. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Smiley-t esetleg annak küldünk akivel már jól ismerjük egymást és valamit jelezni szeretnénk Neki.


Akivel most szeretnél még ismerkedni nem fogja tudni,hogy Te mit akarsz ezzel.

Azt gondolhatja,hogy ismerkedni akarsz, de milyen választ vársz rá? Hasonlót?Azzal nem haladsz előre, nem tudod meg semmit mit gondol Rólad.

2017. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Most úgy őszintén, egy smileyre mit lehet válaszolni??? Lehet azt hiszi félrenyomtad...
2017. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolom h lehet kezdemenyezni egy beszelgetest ha nagyon akarja nem tudtam h csak komoly szövegeket lehet kuldeni
2017. dec. 7. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:
jaj de szánalmas vagy nem is biztos hogy akar tőled valamit te meg már kombinálgatsz. lehet van valakije te meg rárepültél mint légy a szrra. attól mert összeboronálnak titeket nincs megírva a nagy könyvben hogy nektek együtt is kell lennetek lehet szimplán csak olyan fajta pasi aki mindenkivel kedves és nyitott mert így nevelték és neki ez a normális. a másik,ha meg csak hivatalos dolgokról beszéltek egyértelmű hogy neki ez nem több munkakapcsolatnál,nyilván kezdeményezett volna ha szeretne valamit. és úgy gondolom ez a kérdés nem a felnőtt párkapcsolatok rovatba tartozik,hanem a tini kategóriába esetleg. lehet lepontozni,de akkor már a smiley küldés helyett megkérdezhetted volna hogy hogy van,mi újság, és ha arra nem válaszolt volna akkor tán magadtól is rájöttél volna hogy nem akar semmit.
2017. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor tolakodás, ha férfi vagy. Akkor #metoo
2017. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!