Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Jezuska hozna neked egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Jezuska hozna neked egy csajt/pasit karacsonyra, akarkit, akit szeretnel, hogy nezne ki? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy a Jezuska barkit megszerez neked a vilagon ( csak mar elo szemelyt/nem kitalaltat) , lehet az celeb, modell, enekes, a szomszed stb.

Csak egy szemelyt valaszthatnal, es az altalad megalmodott belso tulajdonsagokkal rendezne akkora, mikorra megkapnad. Megtenne erted akarmit. Ki lenne az? Linkelj kepet!

(Ha leirod pl. Angelina Jolie, nem tudjuk, hogy a mai vagy a pl. 2005-os valtozatara gondoltal)

Hogy egy ejszakara szeretned, vagy eleted vegeig, azt te dontened el. :)



2017. dec. 9. 12:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2017. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

Alapból nem akarnék olyan valakit aki minden külső/belső tulajdonságban megfelel az általam megálmodottnak.

Pont a hibái vagy a még tolerálható hülyeségei tudnak számomra valakit széppé és vonzóvá tenni.


Képet nem tudok linkelni mert egyik lányismerősöm kellene per-pill most legjobban.

Egyébként hosszú barna haj, 163 cm-es magasság, kék szem, 47 kiló, pici cicik, formás fenék.

2017. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy akar alkami szexre megkaphatnal akarkit.

De hat basszus, nem latom ha ilyen lenne, es csak korulkene irni, nem sokan elnenek a lehetoseggel.

2017. dec. 9. 14:00
 14/21 anonim ***** válasza:

Én és ő egymást választanánk.

Nem ismeritek, engem sem.

Onnantól létezésem "végéig" kellene.

Nem tudom, hogy néz ki, de számomra legszebb lesz.

2017. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Alkalmi szexre a 18-30 közötti lányok felét bevállalnám szóval így elég nehéz értelmezni a kérdést.

De, hogy írjak most hirtelen egy ismertebb átlagon felüli csajt aki tetszik akkor azt mondom, hogy Dua Lipa-t biztosan nem rugdosnám ki az ágyamból egyhamar.

2017. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Előbb nekem hozzon jó külsőt a jézuska...
2017. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem egy ilyen kaliberű személy lenne a befutó mindenféle értelemben.

2017. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne kedvesem, őket:


[link]


[link]


[link]


[link]


28n

2017. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Linkelhetnék ezer képet, de egy ilyen tökéletes lenne:

[link]

Legyen extra szűk és tudjon hamar elélvezni.

Betegesen vonzódjon hozzám és intelligens is legyen.

Legyen szexis kisugárzása/hangja és soha ne érezzen engem kevésnek.

Kb. ennyi kívánságom lenne.

24/F

2017. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok linkelni.

Huncut mosolya meleg tekintete😊

Amíg együtt akarunk lenni addig legyen velem😊

2017. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!