Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostik örülnek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik örülnek, ha egy jóképű vonzó szexis fiatal srác megy hozzájuk, a szokásos kliensek helyett?

Figyelt kérdés
Ezen már régóta gondolkodtam. Vagy ok mar ugy kiegtek, hogy nem tesznek különbséget? De azért csak nem mindeg, hogy egy igényes, szexis partnerrel van mint egy öreg melóssal nem?Élvezik a szexet ha jól csinálják? Ezek mindig foglalkoztattak :D
2017. dec. 9. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem pénz-pénz. Sőt, még rosszabb is egy szép, mert abból nem lehet többet kisajtolni.


Öreg melósok nem járnak ilyen helyre, mert "sokba van" a 10.000 Ft-os ribék és azt a Lóbányai Homályoson meg a Mátyás keserűfelesen kellene megspórolni, pedig hát az szent. És a legtöbb öreg melóst "várja" haza Melósné Tespedt Múmia, sóval kapna a sodrófával, ha ilyet csinálna.

2017. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Úgy vettem észre, hogy tudnak örülni, és élvezkedni is. Nekem már mondta 1-2 meg érezhető/látható volt hogy 1-2 élvezi, és a hivatalos kereteken túl mentünk. Meg volt aki mondta, hogy "bocsi, most kihasználtalak kicsit" miután jól meglovagolt, és sóhajok közepette elvörösödött, nagy örömömre.
2017. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

#2


Ez a műsor része, így leszel visszatérő kuncsaft és adod a jattot amiből lesz majd a nyugdíja...

2017. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Azért biztos, hogy jobban örülnek, mint egy dagadt, szőrös 55 éves fószernek.
2017. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

#3:

Nem, nem a műsor része, mert hirtelen elvörösödést, verejtékezést nem lehet eljátszani, főleg úgy hogy meg se kérdez hogy szeretnék-e ilyet, és nem is tudja hogy engem izgat-e ,vagy csak egy önző pö(c)s vagyok akinek csak a saját élvezete számít.

Na meg a megbeszélt 1 óra helyett 7 órás együttlét se érné meg neki, főleg az előre lebeszélt mindössze 1 órás tarifáért (értsd 1 órásért 7 órát kapok).

2017. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Persze, 7 óra egy ku.rvával...taníts, mester! :DDD
2017. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a rossz kamugépet :D
2017. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nekik mindegy hogy mennyire jóképű helyes és izmos valaki, ha csak a pénzre utaznak. Nekik az a lényeg hogy legyen a kuncsaftnak pénze, hogy kielégítés után letudja huzni. Szóval nekik mindegy hogy ki, milyen, ha csak a pénz a fontos.
2017. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ritka jónak kell lenned, hogy egy prostit elkápráztass. Ahogy írták, ők a pénzt nézik. Verheted a melled, hogy te jóképű férfiként mész el hozzá és úgy szexeltek, de téged is ugyanúgy lehúz egy huszassal nem? Pont annyival mint amennyivel egy ronda férfit húz le pont ugyanazért az időtartamért.
2017. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

#6

Mit szeretnél, mire tanítsalak? :)

2017. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!