Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ezen az oldalon nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ezen az oldalon nőket pontozó/kritizáló férfiak és eközött a kép között vajon lehet hasonlat?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 9. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem, nem feltétlen. Én elég jó pasikat ismertem meg itt.
2017. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Azért az nagyon nem mindegy, h valakinek a szépség az egyetlen erénye-e.
2017. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

attól mert valaki ocsmány, még lehet kiváló a szépérzéke.

tudom, paradoxon.. de ez tényleg így van!

2017. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem baromság, aki itt a nőket kritizálja, azok szerintem már bármilyen ingyenpuninak örülnének, aki kicsivel is szebb az ördögnél.
2017. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Én csak szimplán nemtől függetlenül a válaszok mögötti fejekre lennék kíváncsi.
2017. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem több ilyen ismerősöm van. Nő is. Volt egyszer lakótársnőm, kb. háromszor akkora volt, mint én, kilógott a hónaljszőre olyan mellénykét hordott mindig, vagy ujjatlan felsőt, rendesen arcszőrzete volt, haja mindig zsíros, stb. tehát tényleg igénytelen volt nem viccelek, és ilyeneket szólogatott be nekem, hogy "fú én nem bírnék ennyit enni", "nem félsz, hogy elhízol?", xs méretű barátnőmnek meg "az a ruha kövérít". :DDD

Sok ember ilyen.

2017. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
70-80%ban még igaz is.
2017. dec. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Természetesen az összes gyakorira firkáló férfi hótt ronda, zsírpacni, mamahoteles, életképtelen, frusztrált, senkiházi lúzer.


Az ide író csajok meg mind egy szálig olyan szépek, mint azok ott a képeiden.

2017. dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt igen, másrészt nem.


Attól, hogy valaki ronda, még nem kell minden saját magánál szebb embert szépnek tartania. Ha már itt mindig Brad Pitt jön fel, nekem soha nem tetszett. Se tiniként, se most. Pedig sokkal jobb pasi ő, mint nő én.


A másik viszont az, hogy itt sok a troll. Belinkelsz egy formás alakú nőt, és olyanokat írnak, hogy hájas - de ezeket pont nem ezek a ronda pasik csinálják, hanem a trollok.

2017. dec. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Mi van kérdező, nincs aki a szádba adja a tejszínhabot? :D


[link]

2017. dec. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!