Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kulcs-zár hasonlat valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kulcs-zár hasonlat valójában egy paradoxon. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha a férfiak 10%-ban léteznének, a nők pedig 90%-ban, akkor ilyen arányok mellett létezhetne a hasonlat által idealizált állapot, ahol csak "jó kulcsok" és "jó zárak" lennének, mert egy férfire rengeteg nő jutna és kivitelezhető lenne, hogy egy nőnek összesen egy szexpartnere lenne. De mivel a valós arány 50-50%, ezért ha 10-10 főre zsugorítanánk a föld lakosságát, akkor lenne két "alfahím" aki megdug 5-5 csajt, és itt keletkezik az ellentmondás, ugyanis a csajok kimerítették a "jó zár" fogalmát, és a maradék 8 férfi gyakorlatilag szüzen leélné az életüket, magyarán ha meg akarnánk felelni ilyen arányok mellett kulcs-zár hasonlatnak, az gyakorlatilag lehetetlen lenne, mert mindig rengeteg "rossz kulcs" keletkezne. Mindent összevetve, a kulcs-zár hasonlat valójában nem a nőket diszkriminálja, hanem mélyebben belegondolva, a férfiak nagy részét örök szüzességre ítéli és a szaporodási lehetőségből kivonja. Ezért hülyeség ez a hasonlat, mert pontosan annyi férfi feküdt le annyi nővel, ahány nő lefeküdt annyi férfival.
2015. máj. 9. 16:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mit csinál az ember ha szar a kulcs?

Megnézi miért szar és javit rajta... innnetől az is jó kulcs...

2015. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ez a kulcs zár dolog alapvetően egy baromság.


A másik, dolog, h az emberek nem tudnak különbséget tenni az evolúciós szaporodás és az emberek által kreált hedonista szextől.

2015. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
De hát ez így is van. Valóban pár alfahím dugja az összes nőt. Kutatók megvizsgáltak különböző embereket. Az X kromoszómák változatossága sokkal nagyobb volt mint az Y kromoszómáé. Szóval a történelem során pár szerencsés férfi dugott minden nőt.
2015. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Pedig nagyjából így van, ahogy te mondod. A férfiak kb. 10%-a bármikor bármilyen nőt megkefélhet, a többiek örülhetnek, ha jut nekik valami. Persze összejöhetnek tartós kapcsolatra is egy-egy nővel, ha nem csúnyábbak az átlagnál, de akkor is bármikor megcsalhatja őket a nőjük az említett 10%-ba tartozókkal.
2015. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen hülyék miatt tart ott a átrsadalom ahol...

Ez a osk nyálcsorgató pasi ott nyáladzik a nők képei alatt ergó a nönek megnö az egója és elhiszi hogy jo amit csinál... innnetöl a sok kis gyökér önsajnálo kergeti az alfahimek karjaiba a csajokat utána meg sírtok? Térjetek már észhez... Nem hisztizni kellene meg nem hülye tudósokra hivatkozni hanem tököt növeszteni és kimenni a napra és nem a géppel együtt a szoba sarkában csoffadni mint anyám fikusza... Szánalmasak vagytok komolyan mondom, szégyellem hogy pasi vagyok ilyenkor...

2015. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
szerintem sokan túlértékelik a nőket...ha valaki nőhöz akar jutni akkor az pár ezer forint kérdése.....ha még ehhez is smucig az illető akkor beveti a rosszfiú imidzst és azzal varázsolja le a bugyit a csajról. szerintem sok alfahím mindössze attól alfahím hogy nem válogat az eszközökben meg a csajokban és a számokra hajt....a lesajnált fiúk valójában válogatósabbak főleg eszközökben: túl fair és tiszta módon akarják elcsábítani a lányt, "sportszerűen" pedig ugyebár mindig nehezebb játszani...
2015. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy én nyáladzom a nők képei alatt? Abban igazad van, hogy ennek is köze van a dologhoz, teljesen egyetértek. Éppen ezért soha nem is szoktam ilyet csinálni. De mondd már meg, hogy milyen alapon ítélkezel meg feltételezel rólam bármit is?
2015. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a témától. :) A kérdésben egy idealizált világ van, nem pedig a valós.
2015. máj. 9. 17:04
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Én sosem néztem ribinek a partneremet, sőt... ellenkezőleg. Többre becsülöm őket, mint akik csak úgy állnak néznek és sírnak hogy jajj jajj... de ebbe ne menjünk bele.


Szerencsére nagyon nő nyitott az egy éjszakásra és nagyon sok partnerem volt. De ettől miért lennének rossz zárak? Ez egy hülyeség.


Volt párkapcsolatuk amikor velem feküdtek le? Nem.

Erőltettem a szexet, vagy kényszerből csinálták? Nem.

Fizettem érte? Nem.

Élvezték? Igen.


Ezek után kérdés, miért lenne valamelyik csaj ribi, ha egyszer vágyból bújt be az ágyamba?

2015. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

ma 17:02


aki inkább neten sír meg siránkozik arról milyen képnek kelljen hogy kialakuljon róla?

Ne haragudj de azzal még senki nem szerzett nőt, hogy a gép elött ülve sír... Tökösség és önbizalom kérdése semmi több...

2015. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!