Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ez jó neki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez jó neki? Miért hitegetett?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel egy egyetemi buliban ismerkedtem meg. Úgy tűnt, hogy lehet köztünk valami. Felvettük a kapcsolatot a közösségi oldalon, először 2-3 naponta beszéltünk, aztán ez lecsökkent heti szintre.

Megbeszéltük, hogy találkozunk, de nem ért rá. Az igaz is, hogy sok dolga van, de bulizni ráér...

Bepróbálkoztam nála, hogy felmegyek hozzá kicsit folytatni, amit elkezdtünk (csókolózás stb), viszont az egyértelműen közöltem vele, hogy nem fogom rögtön széttenni neki a lábam, előtte ismerjük meg egymást. (Ebből sem lett semmi, mert nem tudtam rögtön átmenni, ugyanis nem egy helyen lakunk)


Nagy nehezen rájöttem, hogy aki ennyire "nem ér rá találkozni", az valószínűleg nem is akar. Mindössze annyit nem értek, hogy akkor mire volt ez jó neki? Mármint, hogy akkor minek ír és miért kérdezi, hogy mi van velem?

(Nekem annyit sikerült kiokoskodni, hogy valószínűleg egy alkalomra jó lennék neki, de tudja, hogy ez nálam nem játszik, akkor meg néha miért ír mégis?? Semmi értelme nincs szerintem.... vagy még meghagy D tervnek, ha más csajok nem jönnek neki össze?)



2017. dec. 10. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg is valaszoltad a kerdesed.
2017. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Ebből a sztoriból egy dolog derült ki: szét szoktad egyből tenni a lábad...


Amúgy meg a szabad akarat erejére hívnám fel a figyelmed.

2017. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nő létedre ne legyél már ennyire szánalmas.. tiszta ciki ahogy viselkedsz. egyáltalán nem érdekled ezt a pasit már ne is haragudj
2017. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted szét neki a lábad, így keresett mást. Csak a szexre hajt, ne gondold túl.


22/N

2017. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég megalázóan viselkedsz.

Amelyik nő leáll nulla ismeretség után csókolózni egy bulin, utána meg felkönyörgi magát a házamba,hogy megint a számba járjon, azt kiröhögöm :D Legyen már benned egy kis tartás, mert ennél többre senkinek nem leszel jó.

2017. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas tévedésben vagy, Kiscsillag! Ennek a srácnak te egy alkalomra sem kellesz. ;)
2017. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek! :)

Tényleg ;)

2017. dec. 10. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
6#, Nem kell, de elmenne. Ezért random ráír néha, hátha közel édesgeti ágyáshoz.
2017. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, akárcsak a lányoknak, nekünk pasiknak is ingadozó a hormonszintünk. Napi szinten hajnal 4 és délelőtt 10 között a legmagasabb, havi szinten a telihold előtti napokban. Hogy tovább árnyaljam a képet, az sem mindegy, hogy mikor/hányszor rántottunk rá a brére.

A lényeg, hogy van, amikor a legyet is megdugnánk röptében, és van, amikor igényesebben válogatunk a kínálatban. Így aztán sűrűn előfordul, hogy első lelkesedésünkben alkalmasnak találunk valakit kínjaink enyhítésére, de pár órával később már nem értjük, hova tettük a szemünket.

2017. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!