Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A minap bejelölt egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap bejelölt egy srác ismerősnek, aki tetszik nekem amúgy és ahogy észrevettem én is neki (tehát örültem neki) de aztán észrevettem, hogy ki is törölt. Mégis miért csinálhatta?

Figyelt kérdés
Eddig mikor találkoztunk mindig nézett és azt hittem tetszem neki. Most akkor mi történhetett?

2017. dec. 10. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet nezegette a profilod es véletlenül jelölt meg, aztán zavarában gyorsan törölt. Baratnom véletlenül így jelölte be az exe új párját 😂
2017. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Az is lehet,hogy nem jelölted rövid időn belül vissza, Ő meg zavarában azt hitte,hogy nem fog visszajelzést kapni és törölt.


Ha bejön Neked tegyél egy próbát, jelöld be Te, és meglátod mi történik.

2017. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvetéseket!

Épp nem voltam itthon és éjjel láttam meg, hogy bejelölt de ma reggelre, mire rámentem az adatlapjára már csak az "ismerősnek jelölöm, követem" feliratot találtam. Nem tudom, szerintem nem ijedt meg, nem tűnik olyan gyámoltalan pasinak és ahogy nézett az sem volt közömbös, komolyan nem tudok mire gondolni.

2017. dec. 10. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is jelöld vissza. Ha semmi, akkor meg menjen a búsba, meg játsszon a kis pucájával. :D
2017. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SousVide ***** válasza:

Valószínűleg csak nézegette az adatlapod, és véletlen jelölt be.


Írj rá, ha már neki nincs elég bátorsága

2017. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt ő tudná megmondani. Kérdezd meg tőle nert itt csak találgatni fog mindenki.

Mért nem lehet egyenesen feltenni egy alany állítmány tárgy-ból álló kérdést valakinek aki kompetens a témában?

2017. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.Lehet hogy azt hiszi hogy nem érdekled őt igy nem akar beégni.
2017. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Attól félek ő gondolta meg magát vagy csak véletlenül jelölt be aztán pedig kitörölt, mondván ez a csaj csúnya nem akarok én tőle semmit.

Attól tartok nem is tetszem neki. Te, hogy próbálnád ezt megbeszélni vele? Élőbe vagy így a neten?

2017. dec. 20. 22:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg egy napig ismerősök voltunk. Azt hittem írni fog vagy valami erre kitörölt. Szerintem van a háttérbe valami.
2017. dec. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!