Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte érzések lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte érzések lehetnek ezek, vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés

Arrol van szó, hogy kb egy éve megromlott a kapcsolatunk a feleségemmel, teljesen az én hibámból, amit nem is igazán igyekeztem helyrehozni és a kapcsolatunk is elég langyi lett. Havi 1-2 sex. Egy hete bevallotta , hogy van 1,5 hónapja valakije, akivel egyszer lefeküdt. Nagyon bántotta a dolog és mindent elmondott. Azt is , hogy ki volt az , hol lakik, hogy találkoztak, hányszor stb. Azt mondja nagyon szeret és mindent megbánt Azt mondta minden azért volt, mert úgy érezte, már nem kell nekem és teljesen belebetegedett abba hogy őt senki sem szereti. Ez a pasi meg úgy érezte törődik vele. Az érdekelne , hogy ti nők el tudnátok e képzelni magatokrol , hogy ezt tegyétek valakivel, akit szerettek.Nagyon nem voltam mellette ebben az egy évben és miattam volt ez az állapot is ami kettőnk között kialakult.

Kérem csak nők írjanak választ, mert ezt csak ők érthetik.


2017. dec. 10. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok nő menekül egy udvarló férfi karjában azért, mert otthon nem kapja meg a figyelmet...

Megbánta, bevallotta. Ha úgy érzed te is hibás vagy és meg tudsz bocsátani, akkor hozzátok helyre ketten! a kapcsolatotokat.

2017. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy ilyen részletesen bevallotta, szerintem jó jel mindenképpen. Velem is megtörtént már, de én nem csaltam meg a páromat, azt nem tennem soha. Inkább úgy mondanám, hogy a tiétekhez hasonló helyzet miatt érzelmileg kibillentem egy kis időre.

Jó, hogy felismerted, hogy te is hibáztál. Próbáld meg helyrehozni. Randizzatok újra, szervezzetek közös programokat, menjetek el olyan helyekre, ahová régi szép közös emlékek fűznek titeket. Beszélgessetek, idézzétek fel, hogy mit szerettetek meg annak idején a másikban. Élesszétek újra a kezdeti tüzet. Bókolj neki, dicsérd meg, éreztesd vele, hogy vonzónak találod. Sok sikert! :)

2017. dec. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasokat! Azon vagyunk , hogy mindent hejrehozzunk, csak az a gond, hogy sokszor eszembe jut és ez látszik. Olyankor rákérdez es van némi mosolyszünet.Nehéz bízni, nagyon nehéz. Azért a legnehezebb, mert nekem is rossz volt ez az egy év és nekem is sok alkalmam lett volna megtenni, de nem tettem. Viszont ez most sokat segít, hogy más nők sem zárják ki , hogy előfordulhat ilyen.
2017. dec. 11. 00:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy másfél hónapig veled és a szeretőjével is ágyba bújt?

Számomra ez elég fura.

Már az is, hogy a problémákat nem beszélitek és oldjátok meg, de emellett a szex megy? Hogy tudtok szexelni, ha nincs rendben a kapcsolat?

Nem tudom mit hibáztál, hogy megromlott a kapcsolat, csak feltételezem, hogy félrelépés volt részedről, csak ez lehetett, ami ilyen hosszú távon meg tudja rontani a kapcsolatot.

A feleség részéről pedig egy bosszú.


Szerintem, ha szeret, akkor nem tette volna meg.

2017. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vele is és velem is. 1,5 hónap ismeretség után feküdt le vele. 1szer és egy hét múlva mondta el. És azt is , hogy azonnal szakít vele.
2017. dec. 11. 01:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok, annyi, hogy én a csóknál megálltam. És igen, én is azonnal szakítottam. A férjem addig feszegette a húrt a teljes elhanyagolásomban, többszöri szólás ellenére, hogy volt egy nap, mikor egy iszonyú nehéz helyzetben nem állt mellém, és magamra hagyott, hogy kimondtam hangosan, úgy, hogy ő nem hallotta: Meg foglak csalni! sosem voltam bosszúálló típus, de az a bosszú szava volt. Abban a pillanatban azt éreztem, hogy forrok a dühtől. És egy hét telt el, már ott is volt a jelentkező, és aminek eddig mindig elleneáltam, azt most nem. Randiztam vele, és hagytam neki dolgokat. Közben nem élveztem, és még ott megmondtam szerencsétlen pasinak, hogy mi a helyzet, nagyon sajnálom az egészet. Eszembe nem jutott elhagyni a férjemet, ezért sem voltam hajlandó lefeküdni a másikkal, hisz pontosan tudtam, hogy nem akarom elhagyni.

Nem tűnik úgy kívülről, hogy volt értelme annak, amit tettem, mégis, azóta többször is, mikor nagyon szemét velem, (azóta volt rendees is) de többgzsör a lelkem mélyén örömmel tölt el, hogy megcsaltam. Tudom, szánalmas vagyok. Régebben a válásról is beszéltem vele, nem igazán tudom megoldani a gyerekek felnevelését egyedül, pedig sokat dolgozom, de mégsem. Annyi pénzt nem tudok összesezedni, mert az összes dolgukat nekem kell a munka mellett emgoldani: betegápolás, orvoshoz vivés, intézménybe, különórára vivés-hozás, nem tudok másodálást vállalni, mert akkor nincs ki ezeket ellássa. Szóval a lényeg, hogy simán el tudom képzelni, hogy ha picit is többet törődne velem, újra úgy szeressem a férjem, int rég. Nem azért voltam a másik emberrel, mert a férjemet már nem szeretem, pont azért, h ogy a fájdalmamat belekiabáljam a világba ezzel a tettemmel. Bár ez érthetetlen. Hosszú, két éves, két és fél éves előzménye van ennek. Ő hallani sem akar róla, hogy különmenjünk.

A másik férfi nem jelentett nekem szinte semmit.

2017. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6#Köszönöm!Én nagyon szeretem és bármit megteszek, hogy jó egyen minden
2017. dec. 11. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá! 6.
2017. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!