Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt hogyan értelmezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

Szóval az egyetemi csoporttársammal már elsőtől jó barátságban vagyok. Most megkérdeztem,hogy mi barátok vagyunk-e? ( Csak kíváncsiságból kérdeztem, mert soha nem mondtuk,hogy "jaj de jó barát vagy...". Csak azt akartam megtudni,hogy a barátjának tart-e ő is. Erre azt mondta,hogy ezt nem szokták megkérdezni(mosolygott). Aztán másnap azt mondta, hogy: Az ő részéről szeretné, ha nem barátság lenne.

Most kicsit zavart vagyok meg hasonló.



2017. dec. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezt mondta csak annyit kellett volna odaböknöd: hát akkor mi? és meg is lenne a tökéletes válasz.


Mondjuk kicsit zavaró nekem is, hogy nem tudom két fiú, két lány, melegek, biszexek, heterók, vagy te lány, ő fiú, vagy fordítva... mert attól is függ mit akarhat :)

2017. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, igen elfelejtettem. Én lány vagyok, ő fiú.

Köszönöm a választ :)

2017. dec. 11. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy hogy megdugna.
2017. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki ezt a "Dugó-Dani-elméletet" kedves #3-as
2017. dec. 11. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt szeretne ha nem baratok lennetek, hanem szex partnerek.
2017. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tedd át a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába. A tiniknél dívik az a módi, hogy ha kimondjuk, járunk, ha nem mondjuk ki, nem járunk. Ha kimondjuk randi, ha nem mondjuk ki, nem randi. Ha kimondjuk barátság, ha nem mondjuk ki, akkor nem az.

Igaza volt a fiúnak; ezt nem szokás megkérdezni. Sőt, továbbmegyek. Ezt megkérdezni szokás, hanem tenni érte, hogy az legyen, amit szeretnénk!

2017. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Sőt, továbbmegyek. Ezt NEM megkérdezni szokás, hanem tenni érte, hogy az legyen, amit szeretnénk!
2017. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!