Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értelmezzem a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmezzem a barátomnak ezt a hétvégi meghívását külföldre?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes helyzet állt elõ. A barátomtól meghívást kaptam egy hétvégére (2 nap) Párizsba, amire igent mondtam. A furcsaság ott kezdõdött, hogy külön vettük meg a repjegyet, mindenki a sajátját, mivel kérte, hogy nézzem meg az árakat, amikor ráérek (...). Ez még talán rendben is lenne. Ezt követõen azonban eltelt 2 hét anélkül, hogy lefoglaltuk volna a szállást, mindig elmaradt, pedig többször elkezdtük, és bele is fért volna az idõnkbe. Végül jött azzal a kéréssel, hogy nézzek én hotelt a szabadidõmben. (...)

Szerintem ez már messze nem meghívás, és nem is igazán értem, hogy gondolja, felesben fizessük-e a hotelt, nem mond semmit egyáltalán. Elég kellemetlen lenne nekem rákérdezni, hogy is gondolja ezt az egészet. Mehettünk volna itthon is bárhova, az õ ötlete volt külföld, nem értem, miért nem intézi akkor.


Mit gondoltok?


2017. jún. 16. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig egyetlen egy megoldás létezik, hogy rákérdezel. Mi nem vagyunk gondolatolvasók, te sem vagy az...Gondolom mivel a repjegy megvan, így a dátum is. Addig addig húzzátok ezt míg a végén csak a repjegy ára fog elszállni.

Nem akarok bunkó lenni, de valahogy nem tudom ép ésszel felfogni, hogy egy párkapcsolatban miért nem lehet kommunikálni?! Főleg ilyen "egyszerű dolognál"? Sőt, nem kéne olyan érzésednek lenni, hogy kellemetlen. Egy pár vagytok, ehhez nem csak a nyalifali hanem a kommunikáció is hozzá jár.


N27

2017. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1

Teljesen igazad van.


Nyalifali az megy, de alapvetõ dolgokat csak most tudok meg róla, mondván, hogy én nem kérdeztem...

2017. jún. 16. 16:17
 3/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mióta vagytok együtt?

2017. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt, én 28, õ 32.
2017. jún. 16. 16:33
 5/23 anonim ***** válasza:
Hogyan merult ez fel egyaltalan?
2017. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5:

Azért ez nem egy extrém ötlet szerintem, nem 2 hét Bora Borára vinne.:)

Az elsõ randink is különleges helyszínen volt.

2017. jún. 16. 16:53
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem ugy ertettem:). Hanem hogy szo szerint hogy hozta fel neked az otletet. Mert nagyon furcsanak talalom en is, hogy meghiv egy vilagviszonylatban draga varosba, es utana meg semmit nem mond. Egy honapja jottem haza pont Parizsbol, es hat akarhogy is nezem egy uveg viz ezer forint, a belepok pedig mind 7-8 ezer forinttol kezdodnek. Ha ilyen helyre meghiv, akkor tisztazza mi a meghivas lenyege, vagy ne akarjon a te koltsegeiddel gazdalkodni, mert az nagyon visszas par het randizgatas utan.
2017. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7


Így van, ha rajtam múlik, nem most megyünk Párizsba, hanem akkor, amikor már minden ok kettõnk között, kicsit hosszabb ideje vagyunk együtt. Már a legelsõ találkozásunkkor is ezzel az ötlettel jött, de csak mostanra érett meg az elhatározás. Állítása szerint ünneplés jellege is van a dolognak, mivel nehéz idõszakot zártunk munkában mindketten. Azt nem értem, miért nem rendezi akkor a szállásunkat, miért rám vár, hogy valamit lépjek...

2017. jún. 16. 17:36
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez így nem meghívás... mármint de, Ő hívattatja meg magát VELED.


Én leülnék vele ezt megbeszélni, mert

1. pfátlanság

2. tutyimutyiság


Mi is utazgatunk, de akkor közösen keresünk szállást, az éttermeket, kávézókat nézem én, a vonatjegyet intézi ő.


MEllesleg nem is baj, hoy ez már most kiderült, számíts rá, hogy mindenben ilyen határozatlan lezs.

2017. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja, és azért nem ő nézi a szállást, mert akkor neki kéne kiperkálnia.


Ez babám most úgy néz ki, hogy meghívott a saját költségedre, egy elég drága városba. Na, ez nekem nem férne bele, én simán megmondanám neki, hogy vagy inzéti a dolgokat normálisan, max. két nap alatt, vagy nem megyünk és pont.


Alapból nem szervezek külföldi utat három hetes ismerettség után, mert nem tudom, a másiknak ez mennyire megterhelő.

Vagy akkor állom én az egészet.

2017. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!