Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családra vágyik, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családra vágyik, de mégis belemegy egy barátság extrákba, miért?

Figyelt kérdés

Én és az öcsém 30 felett vagyunk és mindketten elváltunk. Miután én elváltam öcsémhez költöztem, mert eladtuk a közös lakást hitelek miatt.

Öcsém megismert egy 22 éves egyetemista lányt kb féléve. Azóta rendszeresen feljárkál hozzánk. Megállapodtak h szex nincs köztük de minden más petting kategóriába tartozó dolog igen. De ez nem szexkapcsolat ez sokkal több annál. Mindent megbeszélnek egymással nyíltan őszintén. De komoly kapcsolat nem lesz köztük mert öcsém családra vágyik, a lány pedig még nem.

Még számomra is szimpatikus a szemlélete pedig én 15 évvel idősebb vagyok nála.


Nem értem az öcsémet, h neki miért jó ez barátság extrákkal dolog, ha közben mindig családdal van elfoglalva? Megértem h jobb ez a lány mint a semmi, na de ennek mi értelme? Szerintetek? Én nem vágnék bele olyanba amiről eleve tudom h vakvágány



2017. dec. 11. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert a legtöbb harminc feletti férfi szereti vagy szeretné, ha van egy 22 éves lány akivel teljesen kötetlenül és következmények nélkül mindent megbeszélhet, ki is nyalhatja és le is szopják.
2017. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Az osztonok miatt. A 22 eves ingyenprosti mindenkinek jol jon ha egyedulallo.
2017. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ingyenribantsz sose jön rosszul.
2017. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Élvezi vele az együttlétet és testi örömöket, és biztos titokban reménykedik, hogy a pettingből is lehet "baleset", hátha véletlenül teherbe ejti a lányt.
2017. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Mert ez a fostalcsika világ úgy van összerakva hogy bevonzod a szart.


Én 30 vagyok és a család alapítás gondolatától is kiver a víz.

Erre bevonzom az összes csajt aki gyereket akar meg házasodni.


A tesód pont az ellentéte.


Hát ilyen szarul van összerakva ez a világ.

Aki otthon szenved a magánytól senkit nem érdekel nyugodtan felrobbanhatsz a tesztoszterontól max. a takarítók anyáznak utánad hogy miez a sok g.eci


Amikor meg van csajod akkor meg jönne a többi is egyszerre.


Ezért ha egyszer meghalok jövök istennek egy jó nagy tökönrugással

2017. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1: Hajszál pontos.:)
2017. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5: Neked is igazad van!
2017. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell "leprostizni" a lányt. Ez mindkettejüknek megfelel, lényegében összeálltak, mint a lovak a kánikulában, majd továbblépnek, ha akarnak.
2017. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a kukija mégiscsak fontosabb neki, mint a család. Jó, hogy van egy 22 éves feszes testű, csinos csaj, aki fixen leszopja.
2017. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neki annyira de nagyon fontos lenne valaki akivel gyereket csinálhat, akkor olyannal kezdene. Nem biztos, hogy azt csinálja, amit mond.
2017. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!