Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha egy nő azt állítja magáról, hogy határozott, akkor az miben nyilvánul meg? Makacs? Akaratos? Nyers? Nem tud kedves lenni, vagy gyengéd? Vagy tudna, de nem akar, mert az ciki?


Szeretném pontosan érteni azt, amikor egy nő így fogalmaz magáról, és szintén határozott társat keres, akkor az pontosan mit jelent... Ha mindkettő határozott, akkor egy férfinak ezek szerint meg kellene törnie egy ilyen nőt? Vagy ezt nem így kell érteni?


Segítsetek, mi áll emögött? Köszi!


2017. dec. 11. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Megtörni a nőt? LOL

Nme ismered a határozott szó fogalmát? Miért ne lehetne kedves vagy gyengéd?


Azt jelenti, hogy a társa ne egy tesze-tosza alak legyen, képes legyen kiállni magáért és érvényesíteni magát. Nem pedig azt, hogy be kell törni a nőt :D A lovakat szokták betörni :)


De az biztos, hogy nem téged keres.

2017. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Az önmagukat "határozottnak" definiáló nőket szimplán keselyűknek hívom. Eleinte a határozott nők behízelgőek, s alkalmazkodóképességet tanúsítanak, aztán amikor fejet hajtasz előttük, na akkor robban elő belőlük az igazi énjük. Beteges energiavámpír sárkányokká válnak.
2017. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tudom mit akarok, ki vagyok, mire vagyok képes, vannak céljaim és véleményem, meg dolgok amikből nem engedek. Nem vagyok makacs, sem akaratos, képes vagyok értelmes kompromisszumra. És ezt elvárom a páromtól is. Ne legyen tejbetök, határozatlan kisfiú. Párommal mindketten határozott, erős személyiségek vagyunk, mégis 5 éve működik a dolog. Egyikőnk sem törte meg a másikat, egy kapcsolat pont nem erről szól. Legyen a másik is szabad, független ember aki tisztában van önmagával és építi az életét egy kapcsolatban is, és nem rendeli alá magát a másiknak. Egyenlő felek vagyunk.
2017. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es: Honnan tudod ennyiből, hogy nem engem keres? Teljesen alaptalan amit írsz, ennyiből senki nem tudhatja hogy ki mellé ki alkalmas. Engem határozott embernek tartanak, de ha te tudod hogy mit fed, amikor egy nő határozottnak tartja magát, akkor szívesen venném, ha ezt kifejtenéd, mert ez a válasz így csak lekezelő.
2017. dec. 11. 22:55
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Én egy határozott nőnél ezt tapasztaltam:

-csak az, és csak úgy jó amit, ahogy ő mond/gondol

-határozottan elutasítja még az építő kritikát is

-ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, nem hugyászkodsz meg, kiveri a hisztit, aláz, támad

-ahogy hallottam a kellően határozott exe rendszeresen meg is ruházta amikor kiverte a hisztit

-aki nem olyan határozott, de mégse teszi azt amit ő akar/megkérdőjelezi, abból kiszeret.

2017. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös: ahogy én látom határozott és határozott között is van különbség. (Amúgy egyetértek.)


A húgom is határozott, de nem agresszív. Akiről te beszélsz, ő inkább egy tank.

2017. dec. 11. 23:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha valaki határozott az egyáltalán nem jelenti azt, hogy makacs vagy akaratos.

Lehet határozottnak lenni úgy, hogy közben képes vagy kompromisszumit kötni és nem makacsul csak a te igazadat hajtod.

Ha határozott vagy akkor biztosan van véleményed minden felmerülő dolog kapcsán, de nem válsz akaratossá ,értem ezalatt , hogy elfogadod azt , ha netán nem neked van igazad.

Határozottság magabiztosságot tükröz. Na és mi a magabiztosság? Számomra azt jelenti, hogy tisztában vagy saját értékeiddel és ezeket az értékeket próbálod úgy használni, hogy mások anélkül tudjanak ezekről az értékeidről , hogy közölnöd kellene velük közvetlenül.

2017. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mind értem. Az nem világos, amikor egy nő tudatosan így "definiálja" magát. Egy férfi szerintem alapvetően nem olyan nőt keres, aki legfőképpen határozott. Ez mint főtulajdonság nem hangzik túl nőiesnek. Sok más tulajdonság van, ami egy nőt nőiessé tesz, és érdekesnek tartom amikor egy nő ilyet ír magáról. Ez úgy hangzik, mintha nem is nő lenne, hanem parancsnok.
2017. dec. 11. 23:08
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Pont, hogy baromi nőies, ha egy nő magabiztos, tudja mit akar, tisztában van az értékeivel. Amit te keresel az nem nő, hanem talpnyaló, aki egy gyönge kis virágszál és lehet irányítani. Én az ilyet kislánynak tartom és nem érett nőnek.
2017. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7 es vagyok. Hidd el kérdező , hogy a határozottságtól( mégha neked nem is hangzik egy nőies tulajdonságnak) , olyan kisugárzása van a nőnek , ami baromi vonzó minden férfi számára.

Lehet esetleg az hogy te inkább a törékenyebb, visszahúzódobb lányokat kedveled?

2017. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!