Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként nem szeretem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként nem szeretem, ha egy nőnek megtetszem csak a magasságom vagy alkatom miatt. Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ez csak született tulajdonságom, amiért nem tettem semmit. Akkor miért vonzó, miért foglalkoznak vele?

2017. dec. 7. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok szép nő sem szereti, ha csak a külseje miatt környékezik meg a pasik, nincs ebben semmi, bár férfitól talán egy kissé fura ilyesmit olvasni. Ha a megfelelő partnerrel találkozol, úgyis lesz időd bizonyítani neki az emberi mivoltodat és ő kíváncsi is lesz erre.
2017. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább az nem tetszik neked,hogy az elvártól alacsonyabb kategóriás csajok mutatják ki feléd az érdeklődésüket,nem pedig a topp nők.
2017. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart. (a közös lakáshitel meg összeláncol)
2017. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyasz ez a GYIK-es ferfi felhozatal, az egyik csoport ongyilkos hajlamu, mert nem tetszik a noknek, mert tul alacsony, a masik meg panaszkodik, hogy csak a magassaguk tetszik a noknek
2017. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert vonzó és férfias. Ezért. Örülj neki, hogy tetszel a lányoknak. Ez nem baj. Egyébként mindig a külsővel találkozik először az ember, és emiatt fontos a külsőről az első benyomás. Kivéve az online ismerkedèst. Ott fordítva is lehet.
2017. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mér'... ha megnyernéd a lottó ötöst, te nem is örülnél?


Pedig az is csak szerencse!

2017. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!