Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit értetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit értetek az alatt, egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés
Az alapokat, mint például levesek, főzelék, halételek, mártások, néhány gyorsabb sütemény, vagy valami sokkal komolyabbat?
2017. dec. 12. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én semmit sem értek ez alatt. Számomra egyáltalán nem fontos a főzni tudás, itt a fővárosban bárhol és bármikor tudok enni, ha éhes vagyok, egy nő inkább az ágyban aktivizálja magát, mint a konyhában...
2017. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát hogy legalább annyira tudjon, mint én.
2017. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Én leginkább annyit, hogy illő, ha egy felnőtt ember azért egy alap ételt el tud készíteni és fel tud aprítani egy zöldséget.
2017. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak annyit, hogy mozogjon otthonosan a konyhában, ne kelljen mindig kaját rendelni.

Ez persze csak szimplán válasz a kérdésedre, mert amúgy én sem igénylem, osztom az #1-es véleményét!

2017. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Én megelégszem az " alap" kajákkal ( rántott csirke, főzelékek, egy marhagulyás, túrógombóc, spagetti, stb.) Ha ezek mennek és mondjuk minden hétvégén szívesen megcsinálja, és nekem ízlik, nálam már megy a zöld ✋
2017. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha alapokat tudja, akkor nem jelent neki semmi gondot egy recept mellett. Azok akik még azt sem tudják, hogyan kell felforralni valamit, megpirítani vagy felvágni a dolgokat, alapvető változásokat nem tudják mire vélni, azokkal van gond.

Mert ha már egy levest és főzeléket bármikor összedobsz, akkor egy komoly dolog sem lesz probléma.

Lehet 1-2szer félre sikerül ha macerás (mondjuk Steak), de gyakorlat teszi a mestert. És hiába szuper szakács az én párom is, mégis néha elrontja az ételt, szóval no para.

2017. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a barátom jobban tud főzni. Inkább ráhagyatkozok. Ő szeret is főzni, így gyakrabban van a konyhában mint én.

Néha én is szoktam, és gyakrab kérem a segítségét.

Akkor én most kevesebb vagyok?

2017. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Találja fel magát a konyhában, legyen benne affinitás megtanulni az alapokat és kísérletezzen is saját kútfőből. Jó, ha nem receptből főz, bár az elején még megértem. Ja és főzzön vega kaját is, mert én az vagyok, bár igazából magamnak is meg tudom és szeretem is csinálni. Süteményes annyira nem vagyok, azt megértem, ha csak receptből készít. :)
2017. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
A "kísérletezzen saját kútfőből" azt jelenti, hogy szeresse és legyen a hobbija.
2017. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem várom el hogy a nőm annyira tudjon mint én mert nekem hobbim a főzés, de azért nagyon ki tudnék akadni ha egy alapkaját (pld. rántotthús, vagy gulyásleves) nem tudna elkészíteni.
2017. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!