Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit értetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit értetek az alatt, hogy elvárjátok, hogy a nőnek szép, dús haja legyen?

Figyelt kérdés

Vagyis pontosabban mit értetek a dús alatt?


Mert ugye rengeteg itt az olyan válasz, hogy egy nőnek legyen egészséges, hosszú, dús haja, tökéletes alakja, szép arca....


Mert számomra (női szemmel) az dús, ami sokkal dúsabb, mint az enyém, tehát kb:

[link]

[link]


Viszont ennyire dús, természetes, vastagszálú hajjal rendelkező lányt csak egyet ismerek.


A legtöbb csajnak azért max csak ilyen:

[link]

[link]

[link] (nekem is)


Illetve van, akinek még kevesebb. De mi baj a kevés hajjal? Miért jobb a dús?


2017. nov. 4. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Nekem olyan hajam van mint az első képen lévô csajnak! :o :) Nagyon dús és hosszú :)


Amúgy ki a szr.mondta,hogy baj ha nem annyira dús a hajad? Minden férfit megkérdeztél??


L

2017. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, de itt sokszor leírják, legyen egy nőnek dús, gyönyörű haja. Csak arra nem gondol senki, hogy ez genetika, nem olyan, mint az alak, ami edzéssel formálható. Több hajhagymát növeszteni nem tud senki, sem hajszerkezetet változtatni.
2017. nov. 4. 09:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kár erre így rápörögnöd, nem hiszem, hogy egy egészséges gondolkodású férfi, a hajhagymáid számától függően szeret vagy sem. Persze tetszik sokaknak a hosszú haj, de attól, hogy nincs óriási hajkoronád, még nem leszel kevésbé vonzó számukra, ha amúgy kedves, őszinte, odaadó, hűséges és humoros vagy.

N

2017. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gykbol indulj ki kerdezo :)
2017. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem jobban tetszenek az alsóbb képek.
2017. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Fogalmam sincs.


Férfi vagyok, de nem szeretem a hatalmas hajkoronákat, sörényeket.

2017. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Értelmetlen a kérdésed. Akinek fontos a dús hosszú haj, az ilyen nők között keresgél alkalmas párt. Akinek meg nem számít, annak ez nem is szempont. Lehet, neki a formás mell, vagy a kerek popsi számít, azok olyanok között keresgélnek.

Pontosan, ez a jó, mindenki más alapján keresgél, így, majd mindenki talál is párt.

2017. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Én csak annyit várok el, hogy legyen a nő haja ápolt, ne legyen zsíros.
2017. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt ez a gyk furcsa dimenziója, másrészt a genetikai érved viszont nem a leghathatósabb, mert akkor egy srác meg mit mondjon a magasságára, amikor egy lány 180 -at mond a minimumra? (és most nem alacsony rinya gyk -s kodok, hogy minden nő ilyen, csak vannak ilyenek is, ilyen az élet, más meg a dús hajra gerjed, mindenkinek nem lehet és nem is kell megfelelni.)
2017. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Természetesen nem, de itt sokszor leírják, legyen egy nőnek dús, gyönyörű haja. Csak arra nem gondol senki, hogy ez genetika, nem olyan, mint az alak, ami edzéssel formálható. Több hajhagymát növeszteni nem tud senki, sem hajszerkezetet változtatni."



Tudod, hogy a génlottó mennyi igazságtalanságot szül még?


Azzal mit lehet tenni, ha egy férfi 160 centi magas? Mégis a legtöbb nő elmondja, hogy a magas férfit tartja férfiasnak.

Azzal mit lehet tenni, ha valakinek csúnya az arca bármelyik nemnél?

Vagy sokszor hallom nőktől, hogy a kopaszodó férfiak mennyire nem jönnek be. Pedig ez sem választás kérdése.



Üdvözöllek kislány a való világban! Ez nem igazság kérdése, és aki kiakad, hogy őt miért diszkriminálják valamilyen nem befolyásolható testi adottsága miatt, az általában ugyanúgy diszkriminál másokat. Te pl járnál nálad alacsonyabb sráccal? Vagy olyannal, akinek sportos a teste (hiszen azért tud tenni), de mondjuk csúnya az arca?

2017. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!