Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszenék neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszenék neki és azért néz?

Figyelt kérdés
Hát régen tetszett egy srác, szerintem én is neki mert sokszor figyelt és mosolygott is rám, de nem jött oda, de nem is baj mert nem érdekel már elég jó ideje.Van egy ismerőse akivel elég sokat lóg együtt, ez a srác elég feltűnően meg szokott nézni mostanában, attól függetlenül hogy az az ismerőse ott van e vagy nem, de elég helyes és szerintem hasonló lehet jellemileg mint én.Szerintetek azért néz meg mert tetszenék neki?
2010. jún. 2. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán,de mi ezt honnan tudjuk? :D
2010. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérezd meg vagy hívd el valahova :D
2010. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudhatjátok, azt tudom.De ti csak akkor néztek valaki után (aki nem csúnya) ha tetszik?
2010. jún. 2. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül, sokszor azt is nézem, hogy mennyire ápolt valaki.

Sok sok évvel ezelőtt amikor még gimis voltam állandóan bámultam egy csajt, mert annyira zsíros volt a haja, hogy sosem tudtam tőle enni. Ő is azt hitte azért nézem mert annyira vonzódnék hozzá, pedig látod tévedett.

2010. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, nem vagyok igénytelen.
2010. jún. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!