Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem volt még barátnőm, illetve még semmilyen intim kapcsolatom nem volt nővel, még csók sem. Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 12:49
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Ebből igazából nem derül ki, hogy normális vagy-e vagy sem.
2017. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát anyám szerint nem vagyok az
2017. dec. 13. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha anyád pszichiáter vagy pszichológus, akkor lehet benne valami. Menj el a pszichiátriára, és kérdezd meg az orvostól!
2017. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Tudnék mesélni, hogy nekem miket mondott apám, amikor 16 évesen még mindig nem volt barátnőm, de inkább nem mondok semmit, de maradjunk annyiban, hogy anyukád szavai semmi ahhoz képest. Egyébként elhiszem, hogy nem esik jól, de ne foglalkozz vele. Tök felesleges. Ez a te életed, nem az övé. Úgymond engem is negatívan diszkriminálnak a családban, amiért még 24 évesen szűz vagyok és nem volt barátnőm, de megtanultam nem foglalkozni vele. Nem is haragszom rájuk emiatt, egyszerűen csak nem érdekel, amit mondanak. Tégy te is így. Egyébként a normális egy relatív fogalom. Neked valószínűleg az a normális, hogy 23 évesen szűz vagy, anyukádnak meg épp az ellenkezője. Az ő igaza semmivel se különb a te igazadnál. Viszont a te igazad előrébb valóbb az övénél ebben a helyzetben, mivel rólad és a te életedről van szó, amihez neki semmi köze. Szóval tényleg ne foglalkozz vele, ennyit tudok tanácsolni.
2017. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus meg miegymás...hát én azoknak se hinnék. Ne aggódj kérdező, ettó
2017. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok nekem se volt az én családomat sose izgatta mondjuk nem is csàmcsogok nekik a privat életemről
2017. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Marmint tudjàk mi miért van szerintem
2017. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te egy cseppet sem aggódnál ha a gyerekeddel ez lenne? Mindenkinek meg van a saját nézőpontja.
2017. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből még nem derül fény erre. Én is annyi vagyok, mint Te, és nekem eddig 1 kapcsolatom volt, semmi több. Én normálisnak tartom magam, de szerintem ez akkor is így lenne, hogyha nem lett volna kapcsolatom. Én azt mondom nem, normális vagy.
2017. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!