Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudom, hogy vele szeretnék-e lenni? 19/l

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki leszólna, azért inkább ebbe a kategóriába írom a kérdést, mert inkább tapasztaltabb emberek válaszaira lennék kíváncsi, szerintem itt több ilyen ember olvassa, mint a tini párkapcsolatokban :)


Szóval ott kezdeném, hogy nem volt még barátom, max csak 1-2 kavarás, vagy hasonlók, de az sem nagyon. Most viszont van egy srác, az egyetemről ismertem meg, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, tök jókat tudunk beszélgetni meg minden. Ezután egy buliban csókolóztunk, és azóta folyton bókol, randiztunk is, vagyis nem volt kimondva, hogy ez az, de elég nyilvánvaló volt, utalgat, hogy velem szeretne lenni, alapvetően nagyon aranyos, de nekem fogalmam sincs, hogy akarom-e ezt. Mármint régebben egy csomószor úgy éreztem, hogy úristen, nekem kell egy barát, mert mindenki kapcsolatban volt körülöttem, és most valamiért úgy érzem, hogy tök jól elvagyok én egyedül, nem szeretnék senkivel sem együtt lenni. Közben meg bűntudatom van baromira, mert én is írom neki a puszis fejet, vagy akármi, élőben is úgy jöhet le, hogy bejön nekem, de közben meg baromira nem tudom már mit szeretnék, az idő előrehaladtával egyre jobban elbizonytalanodom. Nem tudom, arra is gondoltam már, hogy csak megijedek ettől az egésztől. Ez normális? Annyira rosszul érzem magam emiatt, nem tudom mit csináljak.



2017. dec. 12. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális, a csajok nem tudják, hogy mit akarnak. Legalábbis a többség nem, a haverjaim szerint vagy 30'-ig egyik sem.

Adj neki egy esélyt, fiatalok vagytok, nincs mit vesztenetek, fogd fel szórakozásként, szerencsétlen srác sem valami jó ebben, ha ilyen kétségeid vannak, de hát majd kialakul. Gondolom mindig ott van neked és picit sok belőle, még ha csak tudat alatt is.

21f

2017. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Tegyél egy próbát.

Max ha még tényleg nem állsz készen akkor szakítotok. De én nagyon drukkolok nektek.

Ha kérdésed van nyugodtan írj prrivátban.

2017. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgy érzem vele nincs baj, mert tényleg nagyon aranyos, bókol folyton, tök cukikat ír, meg tényleg, még egy fiúval sem tudtam ennyire sok mindenről így elbeszélgetni, csak ugyanakkor totál nem tudom, hogy akkor azért csókolóztam vele, mert ittunk mindketten, vagy mert tényleg érzek iránta valamit. Egyébként még csak kb 1 hónapja ismerem, barátságnak indult az egész, legalábbis az én részemről biztosan, de szerintem az övéről is. Igen, azon is legondolkodtam, hogy nem vagyok elég érett még egy kapcsolatra, de nem tudom, eddig meg végig úgy éreztem, hogy igen, csak épp akik fiúk írtak, vagy nyomultak, mind csak futó kapcsolatot keresett, amibe nyilván nem mentem bele, és lehet ez most csak megijeszt kicsit, és minden más érzést háttérbe szorít.
2017. dec. 12. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
igazából én is így jártam, de én jóval idősebb vagyok. Belementem egy kapcsolatba, ami ilyesmi, tehát minden oké, de már a kezdetek kezdetén bizonytalanságot okozott, hogy nem éreztem azt a nagy vágyat. Az az igazság, hogy szuper a kapcsolatom azóta is, csak nincs meg benne a szenvedély, ami azért hiányzik. Van is most egy kísértés az életembem, és nem tudom, mi lesz ebből. De mindenesetre te még olyan fiatal vagy, hogy akár belemész ebbe, akár nem, nagyobb következményei egyik választásnak sem lesznek.
2017. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megtaláltam ezt a kérdésemet úgy egy fél évvel később, és gondoltam írok ide, hogy azóta együtt vagyunk, már január közepe óta, és nagyon jól megvagyunk, szerencsére szenvedély is van, és hiába telt el már 5 hónap azóta, még mindig olyan, mintha csak most jöttünk volna össze, szóval boldogság van :)
2018. máj. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!