Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetett vele rémálmom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett vele rémálmom? Már csak nem is beszélek vele. Én nagyon hiszek az ilyenekben, de szerintetek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 2 évvel ezelőtt összejöttem egy fiúval, vele akkor 3 hónapig jártam. Igazából azóta egy szót sem beszéltünk. De tegnap este vele álmodtam...És én igazán hiszem, hogy az álmok gyakran valóra válnak. Sajnos sok jót,és sok rosszat is megálmodtam már már. Lehet nem pont ugyan úgy volt, de kísértetiesen hasonlított. Na most, azt álmodtam, hogy beszéltem vele telefonon,és mondta, hogy neki már mindenből elege van(volt elvonón, lehet hogy az még arra utalt), és hogy ma este kimegy a tóhoz, és ott kárt tesz magában.Nevetve letettem a telefont, hogy ugyan már úgy se, és csak arra eszméltem fel, hogy benne volt a híradóban, hogy egy 19 éves fiút találtak az ikszipszilon tónál ebben meg abban a megyében...akkor keltem fel...De vajon miért álmodhattam ilyet vele? Tényleg azóta nem is beszéltem vele...És én sajnos hiszek ugye, az álmok valóra válásában:S...Ne nézzetek bolondnak...Szerintetek?
2010. jún. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
az álmokat nem "szó szerint" kell venni, hanem értelmezni kell őket, jelképekben gondolkodni...én is sokmindent megálmodok, de le kell tudni szűrni, hogy mi az, ami tényleg előremutat és mi az, ami csak inkább a jelenlegi dolgokra, érzésekre, kapcsolatokra esetleg helyes útra akar rávilágítani, amit ébren nem veszel észre... engem pl volt már, hogy az álmaim vezettek vissza egy fiúhoz, akinek annak idején nem adtam esélyt, és én is álmodtam róla rosszakat, pl hogy autóbalesete van meg ilyenek...és tudod, miért? mert féltem és szeretném tudni, mi van vele, fel akarom keresni, információkat akarok róla, meg éreztem, h valami nincs rendjén és nem tudtam elsiklani felette...sztem nálad is valami hasonló lehet, keresd fel a srácot és beszéljetek...
2010. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem váltunk el annó valami szépen...

De felkeresem, azon ne múljon:)

Köszönöm a választ!

2010. jún. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!