Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szenvedjek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szenvedjek és turjek, csak mert szeretem vagy vessek véget a kapcsolatnak (ami a legszornyubb rémálmom, és a legnagyobb félelmem (mivel orulten szeretem) )?

Figyelt kérdés
Tudjátok ez egy lassan két éves kapcsolat...Én ugy érzem nagyon sokat tettem ezért a kapcsolatért, elhanyagoltam a barátaim nemjártam koleszra inkább utaztam naponta két ortát csak h lássam,megprobáltam mindent ugy tervezni h ne kelljen egy percet sem megvonnom abbol az idobol amit vele tolthetek,mert az o ideje rám sajnos nemtul sok...!Egy teljes évet vártam rá, míg kintvolt kulfoldon dolgozni...reggeltol estig a számitogép elott ultem csakhogy pár szot válthassak vele...ha kellet reggel 5ig fentvoltam,nemszámitott h 7re suliba kellet lennem.Mikor kintvolt minden nap írt vagy hívott,kivétel nélkul...mikor kintvoltam nála az maga volt a menyország...boldogok voltunk,semmi és neki nemszámitott korulottunk,csak egymáséi voltunk,éreztem h szeret és h én avgyok a mindene és akkor rájottem h o az akire vártam.Mikor reptéren bucsuzkodtunk láttam a szomoruságot és a konnyeket a szemében és tudtam h mindent elkovet h mielobb hazajojjon...Igen..haza is jott egy honapon belul...De mikor hazajott, hirtelen minden megváltozott...késobbi dátumot mondott az érkezésére, csak h meglephessen, hát ez sikerult is,mikor hívott h kicsim itt állok a házatok elott nemtudtam h sírjak e vagy nevessek...igaz, elso voltam akit meglátogatott,de pontosan 10perce volt rám...rá pár honapjára megtudtam h barátaival volt egész este, és mégcsak kisem hívott...!ez csak kezdet...utánna folyamatosan kezdotek problémák...mindent megtettem h vele lehessek, és sajnos minden második nap ezt kaptam bocsi de megyek ki a haverokkal egy kicsit,majd holnap találkozunk,szeretlek...utánna abbol holnapbol szintén nem lett semmi,mivel fáradt volt és aludt inkább minthogy velem legyen...Ha egyutt is voltunk a hétbol 4napot,abbol a 4bol 2 a haverokkal voltunk...ha leultem vele beszélgetni errol mindig ezt kaptam...sajnálom ez így jon ki, neked sose jo ami van...amiota otthol van (egy éve) kb hetente 4x sírom álomba magam...én ot soha nembátottam, és soha nemkértem tole semmit,csak annyit h szeressen és legyen velem...még nagyon sokmindet mesélhetnék...nemgyszer kinevett ha elkezdtem sírni...olyanokat mond h én csak magamra gondolok,csak az számit h nekem mi a jo...azota egyre rosszab a helyzet..ha egyuttvagyunk mástsem csinál csak alszik...és ha meg nemvagyunk akkor a haverjaival van...hetente van rám max 4 napja, és akkor is csak három ora(kifogás,reggel korán kel,mert dolgozik)...sajnos nem egyszer talátam arra utalo dolgot a neten h hazudik nekem.Soha nemcsalt meg,ebben biztos vagyok.Ha arra kerul a sor h szakítsunk akkor mindig megigéri h jolesz és h megváltozik,mert én vagyok a legfontosabb neki.Persze megértem h eleget dolgozik és h fontosak neki abarátjai,akiket egyébként énis szeretek...de azt nemértem meg,bármennyire is probálom h még akkor is amikor velem tudna lenni inkább alszik...két év alatt egyetlen egyszer sem fordult elo h én mondtam volna azt h figyi,de megyek ki abnojimmel,inkábbb lemondtam a programom és vele voltam...és vagyok...imádom szeretem tiszta szivembol,de nagyon fáj h ezt kapom cserébe azért amit megteszek érte...nemakarom ot elveszíteni,de félek nincs más kiut...kérlek segítsetek,nagy szukségem van rá.Már nemtudom mit tegyek...elore is nagyon koszonom!!!
2009. febr. 22. 01:16
 1/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok,18éves
2009. febr. 22. 01:35
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én azt tapasztaltam, hogy a fiúk megijednek attól, ha feladod értük az életed. :S És végülis igazuk van. Igenis legyen magadra időd, menj el a barátnőiddel, nem ugorj mindig, neked is lehet más dolgod!
2009. febr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szokták mondani, hogy annyit adj amennyit kapsz... Van benne valami igazság... Már megszokta, hogy mindig ott vagy amikor akarja, és biztos számára is riasztó, hogy nincs életed! Próbál menenkülni. Még az is lehet, hogy nem tudatosan csinálja... Velem is valami hasonló történt... :S Én ezt gondolom, bár ettől még lehet más is a dolog mögött...
2009. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és első kettőt én írtam... :D
2009. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
figyi, ez nemígy van...van saját életem,én nemveszítettem el a barátnoimet, csak tudod az a aszomoru h én probálom ugy intézni a talikat h véletlenul sem uzkozzon a vele megbeszéltel...nem nyomulok, nem hívogatom várom h o hívjon...és azt tudom h nemfél tolem,o?..tolem?..soha!!!...de azért nagyon koszi
2009. febr. 22. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát te is figyi, olvasd el az írásod, ordít róla amit írtam... De ha nem így van, akkor máskor máshogy fogalmazd meg! Te kértél segítséget, én csak válaszoltam normálisan. Másrészt én egy szóval sem mondtam, hogy fél tőled a barátod! Azt mondtam, hogy megrémítheti a HELYZET, hogy te mindig ott vagy, fél az ekkora elkötelezettségtől, fél attól, hogy más nem is csinálsz, csak rá vársz (mert bocsi, de az írásodban ez van)... Emiatt tudat alatt is generálthat magának elfoglaltságot, hogy ne érjen rád... És ez igazság... Lehet, hogy nálad más a probléma... De ez egy valós dolog... A fiúk ilyentől megijed(hetnek). Ha ezt nem tudod, akkor még tapasztalatlan lehetsz... Én igenis úgy látom, hogy többet adsz, mint amennyit kapsz, ő meg minek erőltesse magát akkor? Inkább megköszönnöd kéne, ha valaki válaszol a kérdésedre. De ha mindnent jobban tudsz, akkor minek írsz ide? Különben meg odaírtam, hogy ez az én véleményed, bár gondolom ez egy ilyen oldalon evidens.... De azért sok szerencsét!
2009. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az az ijesztő, hogyha nyomulnál. Hanem az, hogy az gondolhatja, hogy: Hát ennek a lánynak sosincs dolga? Hogyhogy mindig ráér? Ez képtelenség... vagy pedig: Hát ő mindig ráér, akkor én minek strapáljam magam? Majd ha akarom ugrik, úgyis minden mást eltesz olyankor! De szerintem akkor beszélj vele! És ne azt, hogy neked rossz, hanem azt, hogy ő miért ér rá egyre kevesebbet, vagy hogy esetleg, véletlenül, neadjisten "sok lenne neki" az odaadásod... A 4 napot meg a három órát nem teljesene értem, de ha valóban 4 nap, hát az nem kevés...
2009. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de én értem mit mondasz...és koszonom,nemrosszbol írtam,orulok ha egyáltalán valaki segít...és akkor valoszinuleg én fogalmaztam rosszul...
2009. febr. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!