Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó annak aki átveri az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó annak aki átveri az embereket? Miért játszik mások érzéseivel?

Figyelt kérdés

Sok olyan pasi van és nő,akik csak úgy játszanak mások érzéseivel csak azért h. nekik jó legyen.Hazudoznak csak h. ők ne bukjanak le,ha meg mégis lebuknak akkor megjátszák a nagy ártatlan vagy támadnak és inkább a másikat hibáztatják, de persze akad olyan is aki nem foglalkozik azzal h. lebukott.

Miért nem érdekli ezeket az embereket az h. lelki fájdalmat okozhatnak másoknak?Miért nem gondolnak bele, h. valszeg neki is fájna ha vele játszadoznának.Mert az egy dolgo h. valaki kiszeret a másikból,de az már igen csak időrablás a másikkal szemben ha nem is szerelmes,de úgy állítja be h. így-úgy szereti és csak ő van, miközben még rajta kívűl másokkal is ágyba búj, vagy másoknak is udvarol stb.Vagy pl. veszekszik a másikkal ha bizalmatlan, miközben tudja h. igaza van abban h. tényleg hazudik...

Vagy birtokol és annak nem örülne ha pl a lány csalná meg,de ő megtehet bármit...


2010. nov. 16. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek lelki sérültek. Valószínűleg életük során csak elutasítást kaptak, és ezért kezelik a többi embert úgy, hogy eszközként tekintenek rájuk. Egyfajta kiélése a bosszúvágyuknak.
2010. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azért ismertem olyan fiút aki 14 éves kora óta(vagy már előbb), így viszonyult a nőkhöz, h. csak magára gondolt.Pedig a szülei együtt voltak, testvére is volt.Aztán idővel nem tudom megkomolyott e, vagy még mindig így viselkedik,de már 30 körüli és már van gyereke, akit nagyon imád.De nem értem akkor sem h. annó miért viselkedett így?De sok más ilyen pasi van,de gondolom lányok is akadnak.Kétlem h. elutasítást kaptak volna,mert esélyt se adnak az elutasításra,mert ők irányítják az embereket, inkább ők adnak elutasítást, még ha a másik tök rendes vele.Ha ezt észre veszi akkor inkább kihasználja...
2010. nov. 16. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő így viselkedik azokkal a férfiakkal, akik nem jönnek be nekik.
2010. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, mert én nő vagyok,de senkinek nem igérek semmit, ha nem érzem h. szeretem akkor nem mondom azt,de biztos vannak ilyen lányok is.De engem nem az érdekel h. hányan vannak v.mit csinálnak, hanem h. miért?AMúgy vmennyire érdekelheti hisz nem jött volna vele össze, vagy nem hazudozna h. otthon volt, miközben elment bulizni.Vagy nem járna vele.Valami miatt szereintem érdeklni az illető csak nem értem h. miért kell valakit lelkileg megbántani és az idejét rabolni ha úgy is tudja h. ez csak egy kaland és vele van,de mellette más is van/mások is vannak.Mindenkinek hazudoznak és ígérgetnek aztán ha randit beszélnek le és valami miatt nem ér rá,nem szól,de azért megbeszélnek egy másik randit stb.
2010. nov. 16. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én őszintén szerettem egy lányt. tönkretett. másokat felhasznált ellenem. fogytam 30 kilót. tönkrementem. és még ezek után feljelentett. majdnem sittre kerültem, emrt nagyon jó színész... ő most boldog, mindenki kedvence, én egy roncs lettem, pedig mindent feladtam érte - és ez nem vicc. nemhogy lelkiismeretfurdalása nincs, de még röhögött is rajtam, többször, mikor ezt megtette.
2010. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább hímsovinizmusnak hívják mapanság, és egyáltalán nem menő dolog.
2010. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

12:01-nek

Nagyon sajnálom ami veled történt.Na az ilyen embereket nem értem.Azt még megértem h. van az az úgynevezett túlélés, meg a saját életemet élem úgy ahogy akarom szöveg,de miért nem tudják ezek az emberek úgy élni az életüket h. közben másokat ne bántsanak meg vagy tegyenek tönkre.Főleg azért nem mert sokan vannak akik lelkiismeretesen tudnak élni és mégis boldogok.

Vagy miért kell lecikizni vkit vmi miatt, attól miért érzi jól magát vki h.rosszat tesz másoknak.Jó énis megbántottammást azzal, h. nem szerettem már és emiatt szakítottam,de én mindig korrekt voltam és elmondtam, h. elmúlt vagy másba szerettem bele stb.Tudom ez is fáj ha a másik szeret,de legalább nem hazudtam,nem vertem át, nem ígértem semmit, nem hagytam h. tovább ábrándozzon vagy h. miattam feleslegesen töltse az idejét, hanem amint rájöttem h. már nem érzem jól vele magam egyből megmondtam h. mi van és így legalább nem raboltam az idejét.Sajnos én voltam úgy együtt olyan emberrel évekig,aki nem szeretett,de nem tett semmi lépést azért h. ne rabolja az időmet.Ő elvolt velem,nem akart szakítani, kihasználta h. én szeretem és persze én meg hagytam magam(ez az én hibám),de nem értem miért kell így kihasználni mások érzéseit.Tudom az se jó ha valakivel oylan szakít akit szeretünk,de legalább tudjuk h. nem vesz kárba az az idő,mert a "gyász"után újra tudjuk kezdeni egy másik emberrel és nem szenvedünkolyan mellett aki csak áltat minket,aki ígérget és tervezget,miközben tudja h. nem is akar tőled semmit, csak kényelmes ez a helyzet.

2010. nov. 16. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
12:04: Nem éppen.
2010. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
12:04. Én sem értem hogy jön ide a hímsovinizmus, amikor itt nőkről és férfiakról egyaránt szó van.Itt egy adott tipikus tulajdonságról, embertípusról van szó.És próbálom megérteni.Jó lenne ha olyanok is írnának akik így viselkednek és elmagyaráznák h. miért teszi, mit éreznek,mit gondolnak stb.
2010. nov. 16. 12:46
 10/10 anonim válasza:

Én is jártam így egy lánnyal. Pontosan a fent leírt módon viselkedett. Nagyon sokáig kerestem a viselkedése miértjét mivel én sem lennék képes ilyeneket megtenni mert én jobban szenvednék tőle mint az akivel eljátszom.

És mostanra arra a következtetésre jutottam, h. a fő ok az h. maximálisan, mocskos módon egoisták az ilyen emberek. Szimplán nem érdekli őket senki más igazán csak saját maguk és tényleg nem értik miért szenved a másik mert nem tudnak azzal mit kezdeni ha valaki nem csak kizárólag magára gondol egy kapcsolatban vagy akár baráti kapcsolatban. Ha 1 ilyen emberrel ugyanazt csinálod mint amit ő veled azzal el lehet pici eredményt érni, de nem sokat mivel ahogy írtad vagy visszatámad és kihasználja h. van lelkiismereted aztán 1ből téged állít be bűnbaknak vagy 1xerűen csak megvonja a vállát de mindenképpen kiröhög a végén és csak a győzelem érzésével hajlandó távozni.

Hogy idáig miért jutnak el az lehet 1000féle: családi háttér, lelki trauma, korábbi kapcsolatból hozott rossz tapasztalat, ...bármi vagy több ilyen tényező összeadódása. Az én ex-csajomnál ez a 3 fent említett dolog fennáll plusz kiegészül azzal, h. tipikus elbűvölő szépség aki megszokta, h. gyakorlatilag bárkit megkaphat, 99%-ban bármelyik pasit rávesz akármire és így 0 az alkalmazkodásra való hajlama hiszen mindenre akad egy embere. Amúgy mindenkivel persze elbűvölően kedves és nagyon közvetlen, és senki aki felületesen ismeri nem akarja elhinni ha mondom h. közbe mekkora egy értéktelen, gerinctelen ember.

Ami azonban tény: szinte minden lány utálja és valóban nincs 1etlen igaz barátja se ennek a lánynak! És ezen viszont ő is tényleg sokat bánkódik, de abszolút nem jön rá hogy ezt a viselkedésének köszönheti!

az élet végül is igazságos és mindenkire rak egy keresztet amit aztán cipelhet szépen magával, ha nem változik meg, addig amíg bele nem döglik, úgyhogy nyugi :)

2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!