Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alap lett, hogy pár év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alap lett, hogy pár év elég bármilyen nőből / férfiből? Miért van?

Figyelt kérdés

Valamelyik fél mindig megunja, feladja holott el sem tudná/merné mondani mi a baja.


Nem látom értelmét a dolognak, egyszerűen undorodok a gondolattól, hogy teperjek vkiért annak tudatában, hogy tuttira vége lesz 5 éven belül


nem rinya vagy okoskodás csak dumáljuk már meg


2017. dec. 14. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg tényező van és két egyforma ember nincsen két egyforma pár sincsen.

Nem nem alap csak sok ember követ el hasonló hibákat.

Akinek van szeme látja.

2017. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ritka ma már a hosszú kapcsolat ezt én is így látom.

Hogy ez miért van azt nemtudom...

2017. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 éve vagyok a párommal, 21 voltam mikor összejöttünk. A barátnőm 9 éve van a férjével, az öcsém aki 23 éves 7 éve van a barátnőjével, idősebbik öcsém 8 éve van a feleségével. Soroljam még?
2017. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy alkalmazkodás és türelem ami sok fiatalból hiányzik.
2017. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A probléma az alap hozzáállással van. Egy kapcsolat nem úgy működik, hogy megszerzem, teperek pár hétig és akkor örökre az enyém. Egy párkapcsolat minden napos munka és energiabefektetés. Azok a kapcsolatok, amik egy életen át tartanak nem azért tartanak addig, mert erre rendeltettek. Hanem azért, mert a felek eldöntötték, hogy ők együtt maradnak, és ezért minden nap tesznek is.

Viszont nem látom a problémát ebben a dologban. Adjunk hálát az égnek, hogy ma már az életedet nem feltétlenül muszáj egy ember mellett leélni, hogy már nem ciki szakítani vagy elválni. Vannak problémák, amik csak évek múlva jönnek ki, mondjuk összeköltözés vagy gyerekvállalás után. Vannak ellentétek, amik évekig is rejtetten maradnak. De az is megtörténhet, hogy egyszerűen csak elmúlik a szerelem. Ezt nem lehet megindokolni, hiszen nem egy konkrét pillanatban történt, hanem hosszú folyamat. Én baromira örülök neki, hogy nem kell olyan kapcsolatban tengődni, ahol már nincs szerelem, szerintem ez egy jó dolog. Semmivel nem tartom értékesebb embernek azt, akinek csak 1 partnere volt, mint azt, akinek pár rossz kapcsolata, majd egy jó. Folyamatosan változunk, fejlődünk, kinövünk embereket és ez a világ legtermészetesebb dolga. Bár én is fiatalon jöttem össze a párommal, és biztos vagyok benne, hogy nem fogunk már szétmenni, de nem ítélem el azt, akinek már a párja nem elég. Változunk basszus. Nem értem miért lenne az érték, hogy valaki bennemarad egy sz.r párkapcsolatban.

2017. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha vki én tudok jó példákat, életfogytig kapcsolatokat sorolni...
2017. dec. 14. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen? És azt is tudod, hogy ezeknek a kapcsolatoknak a nagy része a kényelem miatt, a közös anyagiak miatt, a gyerek miatt tart eddig és nem pedig a szerelem miatt remélem. Vagy mert "hát ennyi év után már csak ne váljunk el" és tengődnek egymás mellett még pár évet.
2017. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mondom JÓ példákat..

higgyél nekem

2017. dec. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!