Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban a jelszó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban a jelszó megadása a felhasználó fiókhoz, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért tettem fel a kérdést,mert sok korom beli (20-as évek eleje) , de idősebb körökben is megadják a Facebookon,email cím jelszavait. Csak azt nem értem mi okból. Ha nem bízik a másikban, ott bajok vannak.

Nekem korán megtanították, hogy más teletonját, gépét ne használd, kivéve engedéllyel és csak a megadott tartalmat. Vagy kölcsön kéred szépen, de akkor sem vájkálni a személyes dolgok közt.

Had legyen a másiknak is magán szférája, zónája (mobil, nem közös laptop stb).

De sokan csak azért is erősödnek, hogy add meg a jelszavad nem lépek be.

Vagy ti mi gondoltok?


2017. dec. 14. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt ilyen. Nem kértük egymás jelszavát. Párszor volt olyan, hogy exem lépett be helyettem 1-2 dolgot elintézni. Ilyenkor megmondtam neki a jelszót. Kapcsolat alatt nem zavart, hogy tudta, nem rejtegettem semmit. De szakítás után megváltoztattam biztos, ami biztos alapon.

21N

2017. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Simán elhajtanám a fenébe a csajt. Ha valami kifogása van az ellen, hogy miért nem adom meg rögtön a PIN-kódomat első nap, akkor azzal a lendülettel kotródhat is a rákba. Akik rögtön párkapcsolat elején követelőznek, hogy add meg nekik az összes létező jelszavadat, azok paranoiás elmebetegek. Kerüld őket!
2017. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lennék olyan kapcsolatban, ahol megadjuk egymásnak a jelszavakat. Az ilyen kapcsolatok általában már eleve hulladékok, 0 bizalommal. 5 év alatt még csak bele se néztem a párom telefonjába, egy üzenetét sem olvastam el, ő sem az enyémet. Annyira lényegtelen dolog egy párkapcsolatban, hogy a másik kikkel beszélget. Ahol megcsalás van meg másfele tekintgetés ott régen nincsen szerelem. És ezt akkor se tudja a másik megakadályozni, ha az összes ismerősét törli a párjának vagy mindenkit letilt. Aki meg akarja csalni az meg is fogja. Baromi gyerekes egymás privát dolgaiban kutakodni. Igen, beszélek más férfiakkal, párom is beszél más nőkkel, vannak nagyon jó haverok meg ismerősök. És? Ahol ez egy kapcsolatban probléma, az nem egy érett, felnőtt párkapcsolat.
2017. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaaaan?

9 eve elek egyutt a szerelmemmel, soha eszunkbe nem jutna jelszavakat megosztani egymassal szemelyes dolgokhoz. CSak egymas okostelojan tudjuk a belepesi kodokat, de csak azert, mert ha valamelyikunkkel tortenik valami (kulfoldon elunk), fel tudjam hivni az anyukajat, vagy o fel tudja hivni az en szuleimet, de soha nem vesszuk egymas telefonjat a kezunkbe.

Mindenkinek van sajat szamitogepe ami szinten jelszo vedett es azt soha nem osszuk meg egymassal.

Van egy ket dolog, aminel a jelszo kozos, mert vagy en vagy o hozta letre az accountot, ilyen pl. filmnezegeto, pizza rendelo oldal, de bank, facebook, email, stb jelszo nem tartozik senki masra.

2017. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Heart of Darkness ***** válasza:
Én biztos nem adnám meg a jelszavam.. felesleges.. és hülyeség.. ez olyan mint a közös facebook.. Julcsi és Jancsi és társai.
2017. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Megadják.. Értem.. Egyrészt egyetértek.


Másrészt menyiből tart új profilt reggelni?


Kell a bizalom és/ vagy elfogadás....

2017. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Én megadnám, ha kérné, ugyanis semmi titkolnivalóm nincs. Idegenekkel zárkózott vagyok, valamilyen szinten barátokkal is, de életem párja nyugodtan jelen lehet az életemben ilyen szinten is. Nem negatív dolognak fogom fel.

Amúgy rohadtul nem érdekel engem, hogy mások megadják-e egymásnak vagy sem. Te se foglalkozz ezzel, mivel semmi közük nincs hozzád.

2017. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi tudjuk egymás PINjeit, telefontra és bankkártyára szintén. Van erre szisztémánk és bízunk egymásban eléggé. Egyszer bújt belém a kisördög és belenéztem a Facebookjába...hát, jó unalmas volt :D Neki is az lenne az enyém. Ha nincs mit rejtegetni, szerintem tök oké megadni.
2017. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg eleve gáz kérni.A bankkártya pinjeit tudjuk hiszen közös a kassza mikor kinél van épp kártya.

A jelszavát már mondta de én el is felejtettem.Nem is érdekel.Ha olyan dolga van ami rám is tartozik úgy is mondja.

2017. dec. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is tudjuk egymas kodjait a ferjemmel, nekunk ez igy termeszetes a kezdetektol. Egyebkent ritkan nezegetem a facebookjat meg o is az enyemet. Akkor is eleg uncsi. :) Ez annyira egyenfuggo, azert mert te "igy" csinalod meg se hulyebb, se okosabb nem vagy annal, aki meg "ugy" csinalja.
2017. dec. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!