Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Autoszerelo vagyok és sokat jön hozzám egy lány. Nagyon megtetszett veszi is a lapot a flörtölésbe. Hogy közeledjek felé?
2017. dec. 14. 23:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az a baj van mindkettőnknek 🤔😐😐😐
2017. dec. 15. 12:38
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek könnyen ki lehet lépni a kapcsolatból. Ha van akkor is ha nem működik. De nyilván nem működik ha másra gondoltok, és flörtöltök is...
2017. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nekem van gyerek neki nincs. Mindig rá gondolok tudom hogy nem helyes de....
2017. dec. 15. 14:44
 14/25 anonim ***** válasza:

Miért érzed nem helyesnek.Ez nem úgy működik ..ha szereted vagy bejön nincs mit tenni lépni kell. Szeretitek a párotokat?

Milyen sűrűn találkoztok?

Ha messzebb lakik talán el tudod felejteni ha a párotokkal akartok maradni

2017. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem lakik messze egy településen élünk. Sokat járok arra hogy lássam... Az elmúlt pár hétben többször volt nálam...
2017. dec. 15. 17:13
 16/25 A kérdező kommentje:
De csak autója miatt nem volt semmi csak flört
2017. dec. 15. 17:14
 17/25 anonim ***** válasza:
Neki is ennyire bejössz? Nem hiszen,hogy ő lépni fog mert családod van...Neked ke a lépést meg tenni ha ennyire sz...r a kapcsolatod. Ne a gyerek tartson össze titeket. Mennyi idős a gyerek? Ha akkora meg fogja érteni.Ha meg még kicsi akkor ebben nől fel.
2017. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
3 éves.. Hogy ő mit gondol nem tudom közeledni ezért nem merek nagyon tuti lekoptat család miatt
2017. dec. 15. 17:56
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha a saját párja nem akadály akkor hidd el a te párod sem lesz az neki.
2017. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Előbb venné figyelembe saját párját mi t enyém... Ajjaj elkellene kerülöm de nem bírom nem latni
2017. dec. 15. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!