Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek ez bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok 86 kg.Nem vagyok kövèr mások szerint nagyon csinos.Dús kebleim vannak meg is vagyok velük elègedve.Hasam egy nagyon pici viszont a csípőm szèles a lábaim mint egy focistának ès nagy kerek fenekem van mint pl Nicki Minjaj vagy Jennifer Lopez.Körülöttem a munkatársak mind körbe rajonganak ès nem èrtem mièrt..A vèkony tökèletes csajok a menők nem?Tanácstalan vagyok...😣

2017. dec. 16. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Az a bajod hogy körbe vagy rajongva vagy inkább az a baj hogy nem..... Nem értem
2017. dec. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy képet arc nélkül esetleg?
2017. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha buknak rád:)
2017. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
Itt a gyakorin divat a palcika es a kismellu lanyok sztarolasa. A valo eletben a formas de nem dagadt lanyok testalkatert vannak a legtobben oda.
2017. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez.

160 centi vagyok, 70 kg, sportolok és adok magamra, elég népszerű vagyok férfiak körében. Persze, mindenkinek más jön be, de sokaknak tetszik a mi alkatunk.

2017. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora a melled?
2017. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!