Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek k bejön a...

Férfiak! Nektek k bejön a fekete haj szín egy nőnél?

Figyelt kérdés

Hosszú fekete hajam van , az az èszrevètelem hogy a szőke hajú nőket ti fèrfiak jobban èszreveszitek.Jobban tetszik nektek...

Tènyleg igaz ez?


Nem szeretnèl egy szőke hajú nőt sem megbántani , csak kiváncsi vagyok...


2016. máj. 2. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Először én az arcát nézem meg a lánynak nem a hajszínét,de szerintem nem néz ki annyira rosszul
2016. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Persze tudom hogy sok minden számít az arca még úgy minden az összkèp is. Èn csak arra voltam kíváncsi ,hogy van e olyan fèrfi aki nem a platina szőke hajú nőket veszi csak èszre...?!
2016. máj. 2. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kérdés elég "szőke", annak ellenére hogy fekete vagy. Az számít, hogy kinek mi áll jól. Akinek a fekete azon az jön be, akinek meg a szőke áll jól azon az jön be.
2016. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem èrzek vele egyet mert nem mindenki azt a zajszint hordja ami jól is áll neki.

A kèrdès az inkább hogy a fekete haj szín mièrt nem sexybb a szőkètől?


Vagy mièrt átlagosan? Nem feltünő?

2016. máj. 2. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete hajú lány vagyok, le lehet pontozni, de ezt én is észrevettem, pedig nem vagyok csúnya.. Nem általánosítani akarok persze, lehet, hogy csak errefelé van így..
2016. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Én a feketét részesítem előnyben ha választani kell a két hajszín közt de tény és való az arc is sokat számít !
2016. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! ;) Megnyugtatott a válaszod.:)
2016. máj. 3. 11:41
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy igazán nyugodt légy elárulom az is kedvencem és nem csak én vagyok vele így :D
2016. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Archer30 válasza:
100%
Szia, nekem speciel sokkal jobban tetszik ha fekete haja van egy nőnek.
2016. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most már teljesen nyugodt vagyok.
2016. máj. 4. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!