Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tetszik ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik ez az öltözködés egy nőn? Mi lenne az első benyomásotok egy olyan nőről, aki így öltözik? Öltözködés alapján hány évesnek tippelnétek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2017. dec. 16. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
#10 Hatasvadasz? Muvi? Ez? Gondolom akkor neked az idealis noi oltozek egy krumpliszsaknak felel meg.
2017. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Én hasonlóan öltözködök, és pont leszarom, ki mit gondol róla.

A kedvesemnek tetszik, senki más nem érdekel.

2017. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen jól néznek ki, csinos igényes. Bár ez két külön stílus, a 3-4 annyira nem tetszik, de ettől függetlenül nem rosszak.
2017. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

4. és6. kivételével eléggé tetszenek. :)

Legjobban az 1. tetszik, utána 3., 5. és 2.

2017. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szadko válasza:
A negyedik kifejezetten tetszik. Nagyon szeretem a virágmintás ruhákat a hölgyeken. :)
2017. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen átlagos, én is így öltözködöm. Szerintem a huszas korosztály általában ilyen ruhákat visel.
2017. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!