Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet igaza van a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igaza van a férjemnek, hogy bejövök a szomszéd férfinek?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt feltűnt, hogy a nem messze lakó férfi megbámul, ha meglát. Ha egy nap ötször találkozunk ő ötször köszön, mosolyog. Én is kedves vagyok vele, minden hátsószándék nélkül. Férjemnek elmeséltem, hogy feltűnt, talán bejövök neki. Néhány hónapja átjárunk egymáshoz beszélgetni, gyerekek is jóban vannak. Volt még néhány félreérthető szituáció, de egyikből sem lehet határozottan arra következtetni, hogy akarna valamit, és ha a férfi és én beszélgetünk sem lép olyat, ami arra utalna, hogy többet akar.

Ha kettesben beszélgetünk, szinte mindig meséli, mi mindenben segít a feleségének, eléggé dicséri önmagát ezen a téren, kéri a véleményem, mi az, ami szerintem jól esne a feleségének (mert amúgy kismama). El is meséltem páromnak, hogy biztos nem akar közeledni felém, hiszen ezekből arra következtetek, hogy mennyire szereti a párját, férjem szerint meg csak minél jobb színben akarja feltüntetni magát a férfi.


2017. dec. 16. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mi jelentősége van? Mi értelme gondolkozni a semmin?
2017. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Hát figyelj csöngess be hozzá és kérdezd meg hogy bejöhetek?

Pff:DDD

2017. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy jóban vagyunk velük, átjárnak hozzánk, mi hozzájuk. Férjem pedig csipkelődik ezzel, ami az elején nem volt gond, de mára már a megjegyzései "bántóak", mert mi van, ha tévedek és valóban akar tőlem valamit? Szóval azért fontos számomra a miértje, mert vitaforrás.
2017. dec. 16. 23:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted bámulom azt aki nem tetszik ne szórakozz mondjuk ha mondjuk 2 orrod van akkor is nézek
2017. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
De az más hogy akar-e nem tudom latatlanba
2017. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk is van hasonló helyzet évek óta szerintem amíg nem bántó mind kettőtök számára addig semmi gond .49F
2017. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eleve kismama a felesége és mivel hiànyzik neki a szex eljattszik a gondolattal hogy te meg ő .Mondjuk a megbsmulàs engem is zavarna .Sztem te szeretőnek kellessz.
2017. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerűen kedves szomszéd ...te meg szeretnél királylány lenni....


Beképzeled!

2017. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te szeretnéd, hogy akarja. Bebeszéled. Eljátszol a huncut gondolattal. Te piszkos asszony :D
2017. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezen mi értelme van gondolkodni? Nem történt semmi. Lehet, hogy bejössz neki, akkor mi van, mi azzal a baj? Ha a férjedet ez annyira idegesíti, akkor találkozz velük kevesebbet. Csak vigyázz, nehogy az legyen, hogy a férjed minden ismerősödet kitúrja, mert valójában csak féltékeny.
2017. dec. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!